2726

دوستم یه مشکلی براش پیش اومده 

حالا ایشون مهر پارسال تو دانشگاه با دوست اشنا میشه کارمند قراردادی(بذای رسمی شدن باید ازدواج ککن در ضمن کارمند دانشگاهم نیست)

پسره کم کم پیام و اینستا و تل و .... تدرچند ماه بعد خاستگاری میکنه اینم جواب رد میده چون تو فاز ازدواج نبوده 

پسره تا ماه گذشته بازم اصرار میکنه ولی جواب همون نه بخاطر شرایط درسش و تردید 

از اونطرف پسره توانایی نه گفتن به خانوادشو نداره عیدفطردختر داییشو عقد میکنه 

حالا دوباره برگشته سراع دوستم که من طلاقش میدم با خانوادمم قطع رابطه میکنم بیا با من ازدواج کن 

این دوستم یه خاستگار سمج دیگم داره حالا میگه چیکار کنم کاش یکی از اینا دست از سرم برداره درمونده شدم از دستشون (

حالا میگه دختره خودش میدونسته دوستش نداره چرا زنش شده؟(انگاری پسره  اومده چون فامیل بودن حرف نزدن و عقد کردن)

دوستم میگه فک نکنم بعدا کسی قدر این دوستم داشته باشه میترسم از دستش بدم 

بنظرتون چیکار کنه ؟اگر مثال دارین با ذکر مثال توضیح بدین😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا اسن آدم صلاحیت نداره مگه میشه کسی بزور خانوادش زن عقد کنه دوست محکمو سرسختانه بهش نه بگه وتمام ...ادامه این رابطه نوعی خیانت به اون خانومه نکنه اینکارو به هیچ وجه

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

اول از همه که یه جوری جواب اون پسره که زن داره رو بده که طرف بره و دیگه برنگرده

یعنی چی به اصرار زن گرفته نمیخواسته و میخواد طلاقش بده، مطمئن باش فردا هم که خرش از پل گذشت ممکنه یه حرف دیگه به دختر خاله ات بزنه

در مورد دومی هم خوب شرایطشون بررسی کنه، خوب و بدش رو ببینه ، تحقیق کنه، بره مشاوره، اگه خوب بود که مبارکه، نبود هم جواب رد میده دیگه

یک روز... آخرین کسی که تو را می‌شناخت... خواهد مرد... و خاطره‌ی تو فراموش خواهد شد...!
اینی که ازدواج کرده رو منظورشه یا اون یکی خاستگارش؟

اینی که ازدواج کرده رو دلش میگه کسی دیگه اینقد دوستش نخواهد داشت 

منطقا میگه اون یکی شرایطش خوبه ولی دوستش نداره 

اصلا اسن آدم صلاحیت نداره مگه میشه کسی بزور خانوادش زن عقد کنه دوست محکمو سرسختانه بهش نه بگه وتمام ...

منم میگم ولی خب پسره قسم خورد مجبور شده 

بهم میگه اشتباه دختره بوده حداقل باهاش حرف میزد معاشرت میکرد

ولی شرایطش خوبه واسه همین فوری عقد کرده

2706