2733
2734

سلام نظرتون درباره آب وهوای جنوب کشور چیست؟

به نظرتون چطوری می توانیم به شهر های جنوبی کشور جزایر اطرافش مثل قشم و ... کمک کنیم.

گرمه

چه کمکی؟ منظورتو متوجه نمیشم😕

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقد کمتر برق مصرف کنید و چشمتون از آب کارون و دارین از بس که ازش کشیدین واسه اصفهان دیگه خشک شده... دیگه شیره جون جنوب رو گرفتینه 😭😭😭هوای اینجا با جهنم یکیه اینقدر گرمه که میری بیرون دیگه برگشتنت با خداس بدبخت اون راننده تاکسی هایی که کولر نمی زنن تو این گرما 

بعد این دولت تدبیر و امیدتون بجای اینکه برق شهرای بالا و خنک تر رو ببره ما رو با بقیه مساوی میدونه و برق های ما هم میره 

خدایا شکرت برای این فرشته ای که بهم دادی دعای هر لحظه من بارداری تمام خانم های منتظر خدایا این حس شیرین رو قسمت همه خانم های منتظر کن
2738

اونجا یه راه کار اساسی میخاد  باید به پوشش گیاهی  اونجا اهمیت بدن و مسیله آب را حل کنند    اینکه میگن گرم شدن هوای زمین و اینا یه مقدارش بهانه هست  جاهایی که پوشش گیاهی مناسب دارند   دماشون ۵ تا ده درجه پایین تره   نمونه خیلی ساده  هوای پارک هاست  تنها را خلاصی از گرما  درخت کاری های مناسب هست در مورد آب هم  که ریشه اساسی باید پیدا بشه   راه حل های مقطعی  فایده نداره  

فقد کمتر برق مصرف کنید و چشمتون از آب کارون و دارین از بس که ازش کشیدین واسه اصفهان دیگه خشک شده... ...

ای خواهر کجای کاری تونل بعدی آب کارون واسه اصفهان هم در حال احداثه😔دیگه حتما کارون خشک میشه😭

خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏
ای خواهر کجای کاری تونل بعدی آب کارون واسه اصفهان هم در حال احداثه😔دیگه حتما کارون خشک میشه😭

همین الان هم خشکه فقد بوی گندش مونده که گاومیش ها از وسطش رد میشن 

منکه میگه حرومه به قطره آب کارون که بره سمت اصفهان 

خدایا شکرت برای این فرشته ای که بهم دادی دعای هر لحظه من بارداری تمام خانم های منتظر خدایا این حس شیرین رو قسمت همه خانم های منتظر کن
2706