2726
عنوان

اينجا واقعا بعضيا حقشونه هر چي سرشون مياد.

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متنفرم از اینکه یه نفر تاپیک بزنه از پدر و مادرش دلخور باشه بعد بقیه بیان بگن وای دلت میاد به مامانت اینجوری بگی مامان من که فرشته است، هیچ بچه ای از پدر و مادرش متنفر نیست ولی خب بعضی رفتارای والدین واقعا آزار دهنده است مامان شماها خوب فرشته هرچی ولی این دلیل نمیشه مادر بد وجود نداشته باشه 

2728

ای بابا.. من حس میکنم بیشتر کسایی که میگن اینجوری نیست اتفاقا خیلی هم اونجورین😞... فک میکنم خودشون هم تو زندگی یه مشکلی دارن که میان اینجا

این طوری پز میدن ... منم از کارشون بدم میاد خیلی بیجاست.. 😖

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا

حالا اونابگن مانباید بخاطر اون حرفاشون خودمونو ناراحت کنیم که .چون من مشکلی دارم همه بیان بگن ماهم داریم همچین مشکلی روکلا همه جور آدم میاد توتاپیک چه مشکل دار چه ندار ما باید بیشتر رو خودمون کار کنیم که اهمیتی نداشته باشه برامون همچین حرفایی 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
حالا اونابگن مانباید بخاطر اون حرفاشون خودمونو ناراحت کنیم که .چون من مشکلی دارم همه بیان بگن ماهم د ...

نه نميشه كه رهاشون كرد اينا رواني هستن . من گاهي ميگم اينا اطرافيانشون از دستشون چي مي كشن.

ولي خودت كاملا اينجوري هستي.😊

😂😂😂 مهم اینه ک اونجوری نیستم

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
نه نميشه كه رهاشون كرد اينا رواني هستن . من گاهي ميگم اينا اطرافيانشون از دستشون چي مي كشن.

من باشم از کنارش رد میشم اینجاهم عمومیه نمیشه که دهن  یه عدده رو بست که 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
2706