2726

بچه ها من ۵ هفتمه تو طول روز خوبم چون تند تند میرم دستشویی اما شبا که انگار دستشوییمو یکم نگه میدارم دیرتر متوجه میشم وقتی پامیشم دلم شدید درد میکنه تا برم ادرار کنم 

خدایا شکرت ❤لطفا یه صلوات برا سلامتی نی نیم بفرستید ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من ده روز مونده تا موعد پریودم . دو روزه همش دل درد دارم و دلم تیر می کشه . کمرم یکم درد می کنه و همین طور سینه هام . می شه منم باردار باشم ؟ دعام کنید لطفا 

2728
بچه ها من ده روز مونده تا موعد پریودم . دو روزه همش دل درد دارم و دلم تیر می کشه . کمرم یکم درد می ک ...

تخمک گذاریه شاید 

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
اون درد مثانست چون کش میاد درد میگیره چون تو بارداری رحم بزرگ میشه ب مثانه فشار میاره

منم همش فکر میکنم دارم پریود میشم فرقی نداره برم دستشویی یا نه یکم که راه میرم کمرم هم درد میگیره منم الان تو پنج هفتگی هستم دوفاستون میخورم خانما ببخشید بی پرده میگم گاهی اوقات مقعدم درد میگیره واقعا نمیدونم طبیعیه یا نه سه شنبه نوبت سونو دارم برام دعا کنید لطفا

اخه تخمک گذاری دو روز نیست بعدم هفته پیش کیتم مثبت شد . از طرفی سینه هامم درد می کنه و حالت تهوع دار ...

تا حالا این علایم رو داشتی؟

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
واقعا خداروشکر کاش منم مثل شما باشم همش میترسم خارج رحمی باشه خدایی نکرده

منم هفته اینده ۴شنبه نوبت سونو دارم زود نرو اصلا فقط استرس میاره 

منم همش فکر میکنم دارم پریود میشم فرقی نداره برم دستشویی یا نه یکم که راه میرم کمرم هم درد میگیره من ...

اخرین پریودت چه تایمی بوده ؟؟؟

اخه تخمک گذاری دو روز نیست بعدم هفته پیش کیتم مثبت شد . از طرفی سینه هامم درد می کنه و حالت تهوع دار ...

الهی که باردار باشی عزیزم ❤

2706