2726
وجود داره همچين مواردي من شماره تماس يك دكتر معروف رو ميخواستم زنگ زدم 118 طرفم پشت تلفن كپ كرد گفت ...

بله هستن ولی انفدر مشغله دارن نمبدونن نی نی سایت شبرینی چوبیه یا آدامس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۵ تا خونه داره بعد فقط ی میلیارد پول داره؟ واو😂

فک کنم دقیقا تصوری از یه میلیارد نداره 

هنوز فکر میکنه یه میلیارد خیلیه😂یه میلیارد پول یه خونه معمولی تو غرب تهرانه 

چیز خاصی نیست امروزه😐

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

اینکه چیزی نیس من بشخصه ۸تا خونه دارم فقط یکم کوچیکه مبل جانمیش توش 

تازه اینوراونورم میبرمش درسته اسمش چادرمسافرتی ولی خوب خونس دیگع😜😛😝😝😝😝

کاربرقدیمی ام 😄وقتی بچه بودمم غم بود😥ولی اون موقهاخیلی کم بود😢😧
2728

چرا ميگين ني ني سايت چيكار ميكنه؟ يعني همه ي ادمايي كه اينجا هستن بيكار و بي پولن؟ چه ربطي داره،مثل اينكه بگيد يه آدم پولدار نميره اينستا چون همش درحال تفريحه،ايرانيا بهترين تفريح دنيا برن گوشي از دستشون نميفته

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
بابا دیگه انقدر پول ادم یکیمیشو استفاده میکنه دیگه ولی چقدر احمقن  اخه ادم بیست و پنج تا خونه ...

به خدا یه پولداراییو میشناسم وضع لباس پوشیدنشون ماشینشون اصن باورت نمیشه ... لباس پوشیدنه من بهتره ازشون🤣🤣

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
من الان همش خونم همش تو نی نی سایتم  یه سفر رفتم و یه مدت درگیر بودم یه ماه نیمدم اینجا😂😂&nb ...

منم هر وقت خونم تو نی نی سایتم بیرون ک باشم یا تفریح و مسافرت اصا یادم میره نی نی سایتی هم وجود داره 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58
کار دیگه واسه چی میکنه این باید صبح تا شب تو مهمونی باشه

باباش پمپ بنزین داره

مرغداری صنعتی نزدیک ۵۰-۶۰تا اپارتمان تو شهرخودمون توی اکثر شهرهای ایران خونه دارن 

ویلا تو شمال 

رستوران

چندیدن مغازه 

ماشین های سنگین که دست چندین راننده س

خلاصه ماشالله دیگه اخرشن 

ولی بسیار ساده زیست 

حتی خدمتکار و کارگر هم برای خونه به اون بزرگی ندارن 😓😓😓😓

دوستمم ماشینش پرایده😂😂😂

چرا ميگين ني ني سايت چيكار ميكنه؟ يعني همه ي ادمايي كه اينجا هستن بيكار و بي پولن؟ چه ربطي داره،مثل ...

نه که نیاد ولی نمیتونه اینقدر پلاس بشه دیگه 

منظورمون مولتی میلیاردرها نه پولدارهای معمولی

چرا ميگين ني ني سايت چيكار ميكنه؟ يعني همه ي ادمايي كه اينجا هستن بيكار و بي پولن؟ چه ربطي داره،مثل ...

نه عزیزم بیکار نیست ما خودمونم بیکار مطلق نیستیم ولی من یه مسافرت که میرم یا وقتی در حال تفریحم اصلا یاد نی نی سایت نمیفتم هیچ یادم نمیاد گوشیمو اخرین بار کجا دیدم 

این پولدارام خدایی همش درحال عشق حالن همیشه مگه میشه بیست و چهارساعته اینجا ول باشن؟

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
باباش پمپ بنزین داره مرغداری صنعتی نزدیک ۵۰-۶۰تا اپارتمان تو شهرخودمون توی اکثر شهرهای ایران خونه د ...

ای بابا پس واسه کی داره جمع میکنه ادم باید تا جوونه و سرپاس از پولش لذت ببره کاری که من با پولای پدرشوهرم دارم میکنم😁

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
بله هستن ولی انفدر مشغله دارن نمبدونن نی نی سایت شبرینی چوبیه یا آدامس

نه اينجوريام نيست من دوست پرفسور استاد يكي از بهترين دانشگاه هاي غرب ( اسم كشورش رو نميگم) اينجا عضو هست و اتفاقا كاربر فعالي هم هست من نميخوام بگم اون خانم راست گفته يا دروغ برام مهم نيست ولي ممكنه راست هم گفته باشه فكر نكن صد در صد دروغه

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
باباش پمپ بنزین داره مرغداری صنعتی نزدیک ۵۰-۶۰تا اپارتمان تو شهرخودمون توی اکثر شهرهای ایران خونه د ...

وااااا بیخیال 😓😓😓😓

به این دیگه میگن خسییییییییس خدا این همه پول بهت داده حالا بنز سوار نمیشی حداقل سانتافه که سوار شو 

اون همه پول آخرش که باهاش نمیره اون دنیا حداقل از یک صدمش تو این دنیا لذت ببره

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2706