2737
2734
عنوان

سونگرافی سهند قزوین

5563 بازدید | 13 پست

خانوما کسی از سونوگرافی چیزی میدونه؟کارش چجوریه؟تا چه حد میشه بش اعتماد کرد؟

صبور باش، چیزهای خوب زمان میبرند؛؛امپراطوری ها یک روزه ساخته نمی شوند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سونوگرافی مسخره ایه نرو اونجا اصلا

جدی؟من سونوگراف خودم رفته بود مسافرت مجبورا رفتم اونجا ولی دکترش اصن جدی نبود کلا مسخره بازی درمیوردن

2731

ازم پرسید جنسیت جنینتو میدونی گفتم۱۲هفته بهم گفتمن دختره بهم گف اره ولی تو برگه ننوشت نمیدونم چیکار کنم ؟مطمیئن شم از جنسیت بچم یا نه؟

بستگی به دکترش داره من رفتم راضی بودم ولی خیلی علافی داره

(اهای خواهرشوهر)... من ازت متنفر نیستم،فقط اگه تو آتیش بگیری و قرار باشه بمیری و من آب تو دستم باشه ترجیح میدم بخورمش😏😏😏
2738
صبرکن ۲۰ هفتت شد ی جای خوب برو دقیق بهت میگن ۱۲ هفتگی زوده بعد از اون موقع شروع کن برای سیسمونی

۲۰هفته رفتم قزوین گفت دختره ۰ینی میگم میشه اعتماد کرد ب گفتش؟الان ۲۲هفتمه 

بستگی به دکترش داره من رفتم راضی بودم ولی خیلی علافی داره

سهند رفتی؟دکترش خانوم بود یا اقا؟

سهند رفتی؟دکترش خانوم بود یا اقا؟

هم پیش اقارفتم هم خانم دکتراش زیادن 

(اهای خواهرشوهر)... من ازت متنفر نیستم،فقط اگه تو آتیش بگیری و قرار باشه بمیری و من آب تو دستم باشه ترجیح میدم بخورمش😏😏😏
هم پیش اقارفتم هم خانم دکتراش زیادن 

من فقط یبار رفتم ۰از برخوردشون خوشم نیومد کلا چن تا دختر پیششون بود بااونا همش چرتو پرت حرفا میزد 

من فقط یبار رفتم ۰از برخوردشون خوشم نیومد کلا چن تا دختر پیششون بود بااونا همش چرتو پرت حرفا میزد&nb ...

اره میدونم ولی من درکل فقط ازکاردکتر راضی بودم سینا هم رفتم خوبه معین الدین هم خوبه عماد هم همین طور