2733
2734

ماکسی کوزی 

پگ پرکو عالین و من چون دوقلو دارم ، کالسکه ی دوقلوی پک پرکو بهتر بود و اونو گرفتم... اما اگه یدونه بود حتما ماکسی می گرفتم

خدایا فقط ازت می خوام محمدصادق❤️ و محمد علیمو ❤️سالم بذاری تو بغلم🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ماکسی کوزی  پگ پرکو عالین و من چون دوقلو دارم ، کالسکه ی دوقلوی پک پرکو بهتر بود و اونو گرفتم. ...

هی خواهرررررر
هی خواهر ما یه جا تو یه تاپیکی اشتباه کردیم گفتیم کویینی
به قول آقای همساده آقووو ریختن سرمون تا می شد مارو زدن
نفرینمونم کردن
آخرم بهم گفتن تو لیاقت مادر شدن نداری
تو پز می دی
تو دل مارو شکستی
خلاصه مراقب خودت باش   

2731
ماکسی کوزی  پگ پرکو عالین و من چون دوقلو دارم ، کالسکه ی دوقلوی پک پرکو بهتر بود و اونو گرفتم. ...

این مارکا مفت نمی ارزن یا مفت هم بهم بدن من یه بارم استفاده نمیکنم فقط میزارم گوشه اتاق بچم پز بدم باش، گفتم تو تاپیک که میخوام سبک و جمع و جور بشه راحت حجم خیلی کمی بگیره چون میخوام واقعی استفاده منم نه پز بدم، میخوام وزنش از ۵ کیلو بیشتر نباشه که این مارک ها که میگی وزناشون بالای ۸ هست

هی خواهرررررر هی خواهر ما یه جا تو یه تاپیکی اشتباه کردیم گفتیم کویینی به قول آقای همساده آقووو ریخت ...

عقده ای زیاده عزیر دلم ❤️❤️❤️❤️ 

شما ماهی😍

این مارکا مفت نمی ارزن یا مفت هم بهم بدن من یه بارم استفاده نمیکنم فقط میزارم گوشه اتاق بچم پز بدم ب ...

عزیزم چه ربطی به پز دادن داره😅😅😅😅 

هر کی دستش به دهنش رسید و خرید دا ه پز میده؟؟

کمک خواستی منم در حد اطلاعاتم کمکت کردم... دیگه نمی دونستم بهترین مارکای دنیا از نظر شما مفت نمیارزن😁😁😁😁

2738
استاک داشتی؟ خوبه؟ قیمت مهم نیست، میخوام استفاده بشه و واقعا خوب باشه

خواهرم داشته عزیزم ،
جمع میشه قد یه کوله پشتی و می تونی بندازی کولت وزن کم
استفاده راحت
به راحتی هم باز و بسته می شه
من نمی خوام اونقدر هزینه کنم احتمالا کویینی مکسی کوزی رو می گیرم

2706