2733
2734

دیشب دعوامون شد

مدام تو اتاقشه قبلا موقع پخش اخبار میامد تو هال

در بازه ولی هر وقت من میرم تو اتاق میبینم موبایل دستشه ولی با ورود من فورا موبایلشو میذاره روز میز

خیلی خیلی شک دارم

موبایلشم فقط با انگشت خودش باز میشه

نمیدونم چکار کنم

بالاخره طاقت نیاوردم ساعت 3 نصفه شب وقتی دیدم هنوز نیامده بخابه رفتم اتاقش گوشی را گرفتم گفتم جالبه همش به شارژه ولی بازم نصف نشده بس که کار میکشی ازش گفتم باید ببینم تلگرامتو

البته بارها گفتم محاله ممکنه بده دستم

یعنی بمیرمم اینکارو نمیکنه فقط چند تا چک خوردم و بی نتیجه!

امروز صبحانه گذاشت و بیدارم کرد اصلا نیامدم سر میز چند باز صدام کرد آمد بالاسرم گفت چایت سرد شد نرفتم. بعدشم رفت سرکار

هرگز هرگز نمیذاره موبایلش دستم باشه

از طرفی چون بیشتر از یکماهه نزدیکی نداشته بامن شکم بیشتر شده البته خب از وقتی باردار شدم رابطه کمتر شده ولی نه دیگه انقد!!!

راهی دارید ؟ میخام بدونم با کی چت میکنه چرا میترسه

آیا میشه هک کرد حاضرم هزینه کنم اما بفهمم چرا از موبایلش میترسه

شب که خواب بود برو یواشکی موبایلشو بردار اون قسمت اثر انگشتو اروم بزن به انگشتش باز میشه😁

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)
شب که خواب بود برو یواشکی موبایلشو بردار اون قسمت اثر انگشتو اروم بزن به انگشتش باز میشه😁

چندین بار خاستم تینکارو بکنم بشدت خوابش سبکه خیلی خیلی سبکه

اصلا هر وقت من تکون میخورم بیدار میشه

این بارها به ذهنم رسید

حتی داروی خاب آورم فکر میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری منم بودم شک میکردم

هک کردن کار سختیه ولی راه آسونش اینه که گوشیش دستت باشه و بتونی بری تلگرامش تا از این طریق هکش کنی اگه نشد یه کار دیگه کن وقتی تو حمومه میتونی گوشیشو برداری؟؟؟؟

تــ♡ــو تمنــاے ِ مــטּ ُ یــارِ مــטּ ُ جــاטּ ِ منــے
2728
حق داری منم بودم شک میکردم هک کردن کار سختیه ولی راه آسونش اینه که گوشیش دستت باشه و بتونی بری تلگر ...

اره عزیزم

وقتی حمومه میتونم ولی پسوردش که اثر انگشت خودشه چی

اره عزیزم وقتی حمومه میتونم ولی پسوردش که اثر انگشت خودشه چی

وقتی حمومه گوشیشو بردارو سیمکارتشو دربیار بنداز گوشیه خودت قبل این تو گوشیت یه ت ل گ رام پلاسی چیزی نصب کن از قبل آماده باشه وقتتو نگیره که بتونی رو این تل گرام تل گرام اونو نصب کنی

سیمکارتشو بنداز تو گوشی خودت و شمارشو تو تل گرام جدید بزن سریع برو تل گرامش و پیامی که از طرف تل گرام میاد رو پاک کن و بعد سیمکارتشو برگردون به گوشیش

تــ♡ــو تمنــاے ِ مــטּ ُ یــارِ مــטּ ُ جــاטּ ِ منــے
چندین بار خاستم تینکارو بکنم بشدت خوابش سبکه خیلی خیلی سبکه اصلا هر وقت من تکون میخورم بیدار میشه ...

ای بابا پس این نمیشه.🤔نمیشه سیم کارتشو دربیاری بندازی توی گوشیه خودت زودی تلگرامشو روی گوشیه خودت نصب کنی باز بذاری سرجاش؟مثلا وقتی حمومه

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)
2738
ای بابا پس این نمیشه.🤔نمیشه سیم کارتشو دربیاری بندازی توی گوشیه خودت زودی تلگرامشو روی گوشیه خودت ن ...

میخواستم همینو بگم 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
میخواستم همینو بگم 

من کارتو راحت کردم😁

2706