2737
2734
عنوان

روز 27بی بی منفی

652 بازدید | 25 پست

طاقت نیاوردم یه بی بی گذاشتم منفی بود 

پس من دارم پریود میشم   

روز 27پریودی 

روز 13آمپولhcg

یکی از بچه ها 14آمپول بی بی گذاشته مثبت شده بود باردار بود، دیگه سه روز فرق آنچنانی نمیکنه درسته؟ حداقل باید یه هاله مینداخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منو چی میگی😢😢پریروز زدم مثبت شد دیروز منفی حتی امپولم نزدم که بگم بخاطر اون بوده😭😭😭

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

منم مثل شما آمپول زدم و تازه قرص خوردم روز 27 سیکلم بی بی چک زدم منفی بود و 3 روز بعدش پریود شدم دکتر گفت به خاطر این قرص ها تاریخ پریودی میریزه بهم 

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 
2738
منم مثل شما آمپول زدم و تازه قرص خوردم روز 27 سیکلم بی بی چک زدم منفی بود و 3 روز بعدش پریود شدم دکت ...

منم همچین انتظاری دارم، دکتر گفت اگه تا 16روز بعد آمپول پریود نشدی برو آز بده 

منو چی میگی😢😢پریروز زدم مثبت شد دیروز منفی حتی امپولم نزدم که بگم بخاطر اون بوده😭😭😭

دقیقا برای منم این ماه همین شد 

آز دادم منفی بود.هنوزم پری تشریف نیاوردن 😥

مسخره شده بیبی چک ها 😢

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤

حالا بذار موعدت بگذره 

خواهر من یه هفته بعد از موعد بیبی چکش مثبت شد 

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
دقیقا برای منم این ماه همین شد  آز دادم منفی بود.هنوزم پری تشریف نیاوردن 😥 مسخره شده بیبی چک ...

😔😔😔اره واقعا من نرفتم آز بدم گفتم الکی پول میدم میگه منفیه فردام موعدمه خیلی حس پریودی دارم😢😢😢

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

به من گفت بزار یک هفته از پریود بگذره بعد. نگران نباش طبیعیو ان شالله این ماه نی نی داری اگه نشد ان شالله ماه دیگه 

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 
به من گفت بزار یک هفته از پریود بگذره بعد. نگران نباش طبیعیو ان شالله این ماه نی نی داری اگه نشد ان ...

اگه میدونستم انقد گیر داره زودتر اقدام و شروع میکردم، فک میکردم زود باردار بشم 

این خاله عمه ها چی میگن. یه دوجین بچه آوردن ماشالله بهشون 

2706