2737
2734
عنوان

بچه داری از کی آسون تر میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 49 پست
ساراجون حال آقاپرهام ماچطور مادرنمونه .

ممنونم خوبه نسبت به قبلش

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
کاش بچه منم ب اونجا برسه پاشه شیطونی کنه

اونجا برسه ميگي كاش نوزاد بود تكون نميخورد 😂😂😂😂 

انقدر پسر من الان خطرناكه، ميره رو مبل و تخت راه ميره هي با مخ مياد رو زمين...اين يه موردشه... الان فيض ببر كه راحت ترين دورانه به نظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بی جهت نیست که مقام مادر اینقدر بالاست دیگه الکی نیست که گلم دیگه مادر شدی باید صبور باشی و قو ...

اره ولی استرسش زیاده مردم تو این سیزده روز

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
2731
اونجا برسه ميگي كاش نوزاد بود تكون نميخورد 😂😂😂😂  انقدر پسر من الان خطرناكه، ميره رو مبل و ...

نمی دونم ولی اونجوری خیالم راحت تره الان همش دلشوره دارم بالا میاره میشینم کلی گریه می کنم

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
اره ولی استرسش زیاده مردم تو این سیزده روز

عزیزم مادر بودن همینه لذتش ببر که هر دوره بگدره حسرت میخوری ها از من گفتن بود

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
انشاالله هرروزبهتربشه ویه روزاسمشاجزوجوانان موفق این کشوربشنویم 

ممنونم عزیزم 

2738

راحت تر و سخت تریش خ بستگی بب خودت داره یکی مثل من وسواس فکری داره هی واسش سخت تر میشه و یکیم هست ک فقط لذتش میبره بستگی ب خودت داره ولی بنظرم وقتی گردن بگیره خ بهتر میشه راحتری 

همش دلشوره و استرس بالا میاره جونم ب لبم میرسه

اگه خودتم استرس داری سعی کن خودتو آروم کنی، شیر مادر خیلی تاثیر داره تو رفلاکس بچه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

هر چی بچه بزرگتر میشه مشکلات و دردسرلش و ناراحتیاش هم بزرگتر میشه ... فقط باید صبر و حوصله خودتو بالا ببری

من ماهی ام اما به سرم شور نهنگ است  این برکه بیحوصله اندازه من نیست....

سخت تر میشه بنظرم،الان بچم بیست ماهشه مدام خرابکاری میکنه و کارای خطرناک،پریروز یه آهنربا از دهنش دراوردم😑😑😑😑

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   

استارتر تو نوزادی بیشتر بالا میارن،زیر سر بچرو بالاتر از بدنش بگیر موقع شیر دادن که شیر نپره تو ریه بچه،بعد شیر دادن عمودی نگهش دار رو کتفت تا اروغ بزنه و بالا نیاره،

٢ ماهه هم بشه يه داستان هاي ديگه... من هميشه ميگم كاش تا ه به دنيا ارمده بود سفر ميرفتم... الان ١٦ م ...

زیاد بخوره زمین سر بچت معیوب میشه خدای نکرده،من همه ی مبلامو رو هم روهم جمع کردم که نتونه بره بالاشون خودشو بندازه پایین

2706