2726
عنوان

لرستانی ها بیان کار واجب دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 7460 بازدید | 40 پست
رفتم باهاش صحبت کردم گفت شکم اول اصلا انجام نمیدم 

دروغ میگه دخترداییم شکم اول بود سزارینش کرد بعدم شکم دوم که دیگه منت نمیخواد بری عسلیانم برات انجام میدن چه حرفا خواسته نرخ رو ببره بالا

خب به سلامتی پس فعلا وقت داری بذار سی وپنج هفته که تموم شد برو دنبال دکتر همه هم سزارین انجام میدن

خواهر شوهرم دیدم چه زجری کشید میترسم منم اینجوری شم دو هفته هر جا میره قبولش نمیکنن میگن شکم اول نمره منفی میره تو کارنامه پزشکیشون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخخخخ پیر انگل! چرا مگه چکارت کرد؟ اسلامی زاده من واسه نازایی رفتم پیشش گفت نمی تونم برات آمپول بنو ...

بابا من دوماهگی خونریزی داشتم برام شیاف نوشت اصلا فلج شدم هرچی میرفتم پیشش میگفتم نمیتونم راه برم فلجم تشخیص نمیداد چمه تا خودم فهمیدم از شیافاست قطع کردم خوب شدم ت پنج ماهگی برام غربالگری ننوشت ان تی ننوشت هرچی میگفتم گوش نمیداد خدایی بچه ام سالم دراومد آخر سرم سی وسه هفته فشارم رفت بالا رفتم مطبش گفت سرکارنرو استراحت کن فرداشبش دوباره فشارم خیلی رفت بالا رفتم توحید اونجا بود فشارمو گرفتن۱۸ بودم برام آز نوشت انجام دادم دفع پروتئین داشتم مسمومیت بود دیگه همونجوری فرستادم خونه گفت دوهفته بهمون فرصت بده گفتم دست خودم که نیست گفت نه برو استراحت کنرفتم خونه فرداش حالم بد شد فشارم رفته بود رو بیست دوباره رفتم توحید سر عمل بود اومد گفت امشب بستری شو تا یه فکری بکنم من بستری شدم پرستار هرکاری میکرد فشارم پایین نمیومد ۲۴باربهش زنگ زده بود جواب نمیدادهمون شب اعزامم کردن عسلیان گفتن بچه داره قلبش از کار می افته خودتم درآستانه کما هستی رفتم عسلیان اونجا به دادم رسیدن بهزادیان برا ختم بارداری داد بلادی سزارینم کرد وگرنه از دست رفته بودم

غفارزاده که اصلا دکتر خوبی نیست من دکترم ریتا حکمته خیلی خوبه فقط بدیش اینه که شماره نداره و معطلیش زیاده تا نوبتت بیاد سزارینم انجام میده اختیاری تو بیمارستان شجاع یه ماه پیش از یه نفر شنیدم ۳۵۰۰ هزینشه با دستمزد دکتر 

2728
بابا من دوماهگی خونریزی داشتم برام شیاف نوشت اصلا فلج شدم هرچی میرفتم پیشش میگفتم نمیتونم راه برم فل ...

ملکشاهی دیگه فسیل شده هیچی حالیش نیست خداروشکر سالمی عزیزم

غفارزاده که اصلا دکتر خوبی نیست من دکترم ریتا حکمته خیلی خوبه فقط بدیش اینه که شماره نداره و معطلیش ...

عزیزم چطوری نوبت میده .....از ساعت چند میاد مطب؟!منشی اش از چه ساعتی نوبت میده؟هر روز هستش؟؟

عزیزم چطوری نوبت میده .....از ساعت چند میاد مطب؟!منشی اش از چه ساعتی نوبت میده؟هر روز هستش؟؟

اره هر روز هست از ساعت چهار تقریبا فک کنم پنج شنبه ها فقط صبح هستش دیر به دیر نوبت میده باید اصرار کنی که بارداری و نمیتونی صبر کنی و این حرفا که زودتر نوبت بهت بده

ملکشاهی دیگه فسیل شده هیچی حالیش نیست خداروشکر سالمی عزیزم

چه می دونم وقتی خدا نخواد بده نمیده وقتی هم میده می تونه ببره وروسیاه عالمت بکنه 

کاشکی اين روزها تموم بشه