2737
2734
عنوان

اونایی تنبلی تخمدان دارن بیان

393 بازدید | 23 پست

سلام من تنبلی دارم  قرص کلومفین خوردم ی ماه فولیم ی دونه ۱۷ بود.این ماه دوتا داشتم که ۲۳ و۲۵ بود.میخوام بدونم خوبه چون دکترم معتقده تنبلی ندارم چون سایز فولیام خوبه.ولی بدون دارو پری نمیشم.بعدشم امکانش هست این ماه باردار باشم نوک سینم سفت شده درد میکنه ترشحم زیاده بعضی وقتاهم زیز دلم درد میگیره.راستی ی امپولم دکترم داد واسه ازاد سازی زدم

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه نداشتم خودم تعجب میکنم قبلا اصلا ترشح نداشتم نوک سینمم درد نمیکرد

پس انشالله بارداری عزیزم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738
۳روز.۹ باید پری بشم

ببین احتمال زیاد تخمکت ازاد شده بخاطر همین این علایم رو داری بنظرم یک بار دبگه ام اقدام کن که خیالت راحت باشه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
ببین احتمال زیاد تخمکت ازاد شده بخاطر همین این علایم رو داری بنظرم یک بار دبگه ام اقدام کن که خیالت ...

اقدام که داشتم عزیزم تقریبا ی شب درمیون

انشالله که بارداری منمم این علایم رو دارم که بیشترش ممکنه از همون تزریق اچ سی جی باشه که هورمون بارداریه باید بذاری ۱۴ روز بگذره از امپولت بعد بی بی بزنی و الا ممکنه مثبت یا منفی کاذب بده

انشاالله که باردارین ولی قرص کلومیفن هم باعث این علایم میشه منم ماه قبل برا اولین بار استفاده کردم این حالتها رو داشتم

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید
انشاالله که باردارین ولی قرص کلومیفن هم باعث این علایم میشه منم ماه قبل برا اولین بار استفاده کردم ا ...

به دکترم گفتم کلومفین عوض کن نکرد😐خداکنه این ماه باردار بشم

انشالله که بارداری منمم این علایم رو دارم که بیشترش ممکنه از همون تزریق اچ سی جی باشه که هورمون بارد ...

خداکنه جفتمون باردار بشیم من که دیگه خسته شدم

2706