2733
2734

میخاستم ببینم که شما کجا نی نی تونو میشورین یعنی وقتی پی پی میکنه و پوشکو تو چجور سطل آشغالی میندازین که بوش نپیچه تا شب که ببریم بیرون زبااه هارو؟؟معظلی شده واسم .نمیدونم چه کنم

خدایا از اینکه معجزه خودتو دوباره نشونمون دادی ممنونم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توي دستشويي، تا زماني كه هنوز نميتونه رو پا بايسته توي روشويي، وقتي ميبينم ديگه داره اذيت ميكنه ، كنار شير آب، بعد پوشكشم با دوتا چسب كنارش ، حسابي ميارم كنار هم و چسباشو ميچسبونم كه محتويات توش رو بپوشونه، و توي سطلي كه توي دستشوييه و توشم كيسه انداختم، ميزارم،،، شب به شب كيسه رو درميارم گره ميزنم، گوشه دستشويي و فردا صبحم شوهرم مييره بيرون

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

تا زمانيكه بچه پوشك ميشه اين دردسرام داره، بايد تحمل كرد تا از پوشك گرفته بشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738