2726
عنوان

سونوگرافی خوب در اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 46343 بازدید | 61 پست

خواهششششش میکنم نوبل نرید الکی ب من گفت سندرم داون چه قدررررر غصه خوردم گریه کردم اکثراااا هر کس رفته نوبل اینو بش گفتن واسه ازمایش برید اریترون سونو من سجاد فر رفتم درست بود ولی نفیس و احتیاط کار معروفند

من ان تي رو رفتم مريم سجادي فر سر دروازه شيراز خوب بود راضي بودم احتياط كار هم كه عاليه كه زنگ بزنم ...

عزیزم شما رو خود دکتر احتیاط کار سونو کرد ؟

یا دکترای دیگشون

خدایا دوست دارم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهششششش میکنم نوبل نرید الکی ب من گفت سندرم داون چه قدررررر غصه خوردم گریه کردم اکثراااا هر کس رفت ...

ممنون عزیزم اره اگه بشه میخوام از نفیس نوبت بگیرم

خدایا دوست دارم  
2728
عزیزم شما رو خود دکتر احتیاط کار سونو کرد ؟ یا دکترای دیگشون

ميخام تازه وقت بگيرم

ولي ميگن همكاراش سونو ميكنه بيشتر و خودش نميكنه

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍
خواهششششش میکنم نوبل نرید الکی ب من گفت سندرم داون چه قدررررر غصه خوردم گریه کردم اکثراااا هر کس رفت ...

منم سجاد فر رفتم هم قيمتش مناسب بود هم دقيق و زياد هم معطل نشدم اول وقت رفتم نَفَر سوم بودم كه نيم ساعت هم نكشيد كلا

منم سجاد فر رفتم هم قيمتش مناسب بود هم دقيق و زياد هم معطل نشدم اول وقت رفتم نَفَر سوم بودم كه نيم س ...

اره بعدشم تو غربالگری مرحله اول بم گفت بچه چیه ولی توضیح نمیده خیلی و اینکه بچه رو نشون بده اینا صبح ها هم خلوت تره و دوستان خواهشا هرچی بتون دکترا گفتن پیگیری کنیدا ولی باور نکنید انقدرررررر ب من چرت پرت گفتن ک حد حساب نداره  الان بچم خدارو شکر سالم و دوس داشتنی و همه دوسش دارند ولی من وسواس شدید فکری گرفتم بخاطر چرت پرت های این دکتر سونو و ازمایشا

ميخام تازه وقت بگيرم ولي ميگن همكاراش سونو ميكنه بيشتر و خودش نميكنه

من الان زنگ زدم گفت خود خانم دکتر دوشنبه ها هستن

یه هفته زودتر زنگ بزنید وقت بگیرید

خدایا دوست دارم  
اره بعدشم تو غربالگری مرحله اول بم گفت بچه چیه ولی توضیح نمیده خیلی و اینکه بچه رو نشون بده اینا صبح ...

من تو غربالگري اول بهم نگفت

حالا ايندفعه صبح نوبت ميگيرم

مرسي

من الان زنگ زدم گفت خود خانم دکتر دوشنبه ها هستن یه هفته زودتر زنگ بزنید وقت بگیرید

من شنبه نوبت دكتر دارم

دكتر گفت صبح برو و بعدش بيا 

وگرنه ميرفتم احتياط كار

ولي حالا همون سجادي فر رو ميرم

من شنبه نوبت دكتر دارم دكتر گفت صبح برو و بعدش بيا  وگرنه ميرفتم احتياط كار ولي حالا همون سج ...

سلام

خانمي شما آنومالي كجا رفتيد؟

راضي بوديد؟

همسرتون هم اجازه داشت بياد داخل و ميشه بفرماييد هزينش چقدر ميشه؟

خدایاشکرتتتتت 😍😍
سلام خانمي شما آنومالي كجا رفتيد؟ راضي بوديد؟ همسرتون هم اجازه داشت بياد داخل و ميشه بفرماييد هزي ...

عزيزم  ٤روز ديگه بايد برم من هم سجادي فر نوبت گرفتم هم مركز سونو شميم اسم دكترش فيروزه فارغي

نميدونم مرد هم اجازه ميدن بياد ولي كاش بزارن

هزينه هم چنجا زنگ زدم سونو انومالي ١٧٠ت

هزينه طول سرويكس كه تو اين هفته ها حتما بايد رفت ٥٠ ت روهم ميشه ٢٢٠ت

عزيزم  ٤روز ديگه بايد برم من هم سجادي فر نوبت گرفتم هم مركز سونو شميم اسم دكترش فيروزه فارغي ن ...

بسلامتي عزيزم

سونو شفا خيابان شيخ صدوق شرقي سونو آنومالي با طول سرويكس ١٢٠ ميگيره 

چقدر انصاف ها باهم فرق داره

خدایاشکرتتتتت 😍😍
بسلامتي عزيزم سونو شفا خيابان شيخ صدوق شرقي سونو آنومالي با طول سرويكس ١٢٠ ميگيره  چقدر انصاف ...

واقعااا شمارشو داري بدي من زنگ بزنم وقت بگيرم

صد تومن هم صدتومن😅

2706