2733
2734

دوستان من 4روز از پریم میگذره آز بتا دادم 243 بود . دکتر برا 72 ساعت بعد یعنی فردا یه آز دیگه نوشته ولی من هیچ علائمی ندارم و همش استرس گرفتم که نکنه اینم مثل 3تای قبل سقط شن.البته اینبار تا فهمیدم دکتر آمپول هپارین رو شروع کرده ولی گفت تا مطمئن نشدیم روزی یکی بزن بعد روزی دوتا.الانم فقط یه کوچولو زیر نافم بعضی وقتا تیر می کشه.

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین

از 35 روزگیم که سرگیجه داشتم تمام حالتهای پریودی رو هم داشتم حالت تهوع رو فقط حالتشو داشتم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزيزم

من مطمئنم بچم بخاطر استرس شديدي كه داشتم سقط شده

بسپارش به خدا

و مطمئن باش اگه قرار باشه چيزي شه

با نگراني نميتوني جلوش رو بگيري

ايشاالله صحيح و سالم به دنيا مياد

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان
2738

سلام عزیزم منم مثل خودت سه تا سقط داشتم الان با قرص و اراده ی خداوند متعال نگهش داشتم اصلا غصه نخور ان شالله برات میمونه سه تا سقط خیلی وحشتناکه من کاملا درکت میکنم 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
من از ۸ هفته تازه علایم داشتم  الان که خیلی زوده نگران نباش  معمولن از ۶ علایم میاد

پس اینطور.نمیدونم امروز از وقتی از خواب بیدار شدم همش فکرای بد میاد سراغم.

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
سلام عزیزم منم مثل خودت سه تا سقط داشتم الان با قرص و اراده ی خداوند متعال نگهش داشتم اصلا غصه نخور ...

حتی از کلمه سقط متنفرم...انشالله 9ماه دیگه بچه هامونو بغل می کنیم. الان چند وقتته؟

من دو روز از موعد پریودیم گذشته بود که ریزش مو و درد وخارش سینه داشتم.رفتم دکتر گفت احتمالا بارداری بهم گفت هشت روز دیگه آز بده ولی من قبل هشت روز سرگیجه و تهوع داشتم 

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

عزیزم منم مث توام پنج شنبه آز دادم تیتربتام ۲۶۶ بود. ۷۲ساعت بعد یعنی فردام آز باید بدم.

منم هیچ علامتی ندارم عادیه عادی.فقط سینه هام دست بزنم درد میگیره.

از هرکیم پرسیدم گفت هنوز زوده واسه ویار و علایم.

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
عزیزم منم مث توام پنج شنبه آز دادم تیتربتام ۲۶۶ بود. ۷۲ساعت بعد یعنی فردام آز باید بدم. منم هیچ علا ...

منم فردا باید برم آز بدم. انشالله که سالم و سلامت این 9 ماه رو طی کنیم.

2706