2737
2734
عنوان

کی از رنگ مو سر در میاره کمک

82 بازدید | 8 پست

خانوما موهامو های لایت کردم دو سه ماه پیش الان دیگ کلا رنگش رفته ی جور دیگ شده بعد اونجا ارایشگرع برداش گف ک تا موقعی ک هایلایتر کلا نره موهاتو رنگ کنی میریزه پودر میشه اره؟ الان دلم میخاد رنگ کنم ولی میترسم

نه بابا پودر میشه چیه 

رنگ بزار قشنگ میشه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزيزم رنگ زماني آسيب ميزنه كه خيلي پش سر هم بزني، من بعد دو بار دكلره اي كه داشتم، تو ٢ ماه چندين. بار موهامو رنگ كردم. فقط خشك شد، پودر نشد

رنگ مشكلي نداره فقط اگر موهات زود رنگ ميگيره به نظرم نيم بزار رو موهات بمونه، موهاي من خيلي زود رنگ ميگيرن هميشه بعد از ٢٠ دقيقه ميشورم

فقط ديگه دكلره نكن

خداوند سر را آفريد تا بر روي گردنتان قرار گيرد، نه در زندگي ديگران...
2738
آبان شونه ک میکنم همش های لتیتام میریزه 

ساقه موهات مخصوصا نوک موهات رو با روغن نارگیل ویا زیتون چرب کن یه ماسک موی خوب مثلا اورئال بگیر داخل حموم به موهات بزن تقویت بشه وقتی مودکلره میشه ریزش اتفاق میفته

دوباره به آفتاب سلام کن