2737
2734
عنوان

چي كار كنيم از دور شدن همسر در بارداري پيشگيري شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 25 پست
یه سری ازین اخلاقها انگار هست،البته من سر بچه اولم خیلی باشوهرم ازهم دورشده بودیم،اما الان خداروشکرخ ...

انشاااالله همه دوران بارداري خوبي داشته باشن

همچنين شما خداروشكر

شما الان باهم چطوري هستيد ك خوبيد

مثل ثابق معمولي؟

يا بيشتر باهميد؟

خداجونم،ممنونم ازت كه دعاهامو گوش دادي،ني ني مو گذاشتي تو دلم،تنها آرزوي قلبيم فعلا اينه كه فندق مو صحيح و سالم بزاري تو بغل من و عشقم👼🏻ماماني عاشقته🤱🏻خدايا شكرت شكرت شكرت شكـــــــرت💛خوشبخت ترينم من🤱🏻خداجونم اين حس و قسمت همه كسايي كه ني ني ميخوان كن.واس سلامتي ني ني م يه صلوات ميفرسي؟🤰🏻💜
فقد نه فقط ثابق نه سابق شما بايد دكترت بهش اين اطمينان رو بده كه رابطه ضرري براي جنين نداره

😕😕☺️☺️

خداجونم،ممنونم ازت كه دعاهامو گوش دادي،ني ني مو گذاشتي تو دلم،تنها آرزوي قلبيم فعلا اينه كه فندق مو صحيح و سالم بزاري تو بغل من و عشقم👼🏻ماماني عاشقته🤱🏻خدايا شكرت شكرت شكرت شكـــــــرت💛خوشبخت ترينم من🤱🏻خداجونم اين حس و قسمت همه كسايي كه ني ني ميخوان كن.واس سلامتي ني ني م يه صلوات ميفرسي؟🤰🏻💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام  کاش کسی منو اون روزا  راهنمایی میکرد  خیلی کار خوبی میکنی که از الان تو فکری.

بش حق بده که بخاطر تغیییر وضعیتت برای  زناشویی کمتر پا پیش بذاره  اما ابدا جای خوابت رو جدا نکن  زیاد اظهار مریضی و ناله نکن  در حد تعادل ناز کن که کلافه نشه  برای خرید لباس کودکت و وسایلش گاهی باهم برین و ذوق کنین . سعی کنید یکروز در میان  دوش بگیرین 

و مهمتر اینکه به خودتون متکی باشین

انشاااالله همه دوران بارداري خوبي داشته باشن همچنين شما خداروشكر شما الان باهم چطوري هستيد ك خوبيد ...

قربونت،ان شاءالله برای شما هم خوب باشه،

شکرخدا الان خیلی رابطمون بهتره،حتی بهتر ازسابق،انگارهرچی که از سن ازدواج ادم بگذره وابستگی مردها به همسرشون بیشتر میشه،من که راضی هستم،

ان شاءالله برای شما هم بخوبی وخوشی بگذره،سعی کن فقط ارامش داشته باشی،

(  تیکر یک سالگی پسرمه  )
2728

بستگی به مرد داره خیلیا نزدیک تر هم میشن.شوهر من اکثرا مرخصی میگیره کنارم باشه تا حالم بد میشه پشت دست شویی منتظرمه که دستمو بگیره مثلا نیوفتم.ظرف که اصلا نمیزاره بشورم جارو برقی میگا سنگینا خودم میکسم.من اصلا لوس نیستم تازه اصابم خورد میشه ولی خوب نمیزاره دیگه

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
انشاالله چون خانم باردار واقعااااااااا خودش چالش زياد داره اگ بخواد تغيرات همسرش هم ببينه خيلي سخت ...

عزیزم احساستو به همسرت بگو. شاید ناخواسته است. اگه احساست اشتباه باشه خیالت راحت میشه. بارداری به علت تغییرات هورمونی خودش سخت هست بااین افکار خودت و بچه اتو اذیت نکن

کاش میشد اینده رو دید. اینده با بعضی ها و اینده بدون بعضی ها....
انشاالله چون خانم باردار واقعااااااااا خودش چالش زياد داره اگ بخواد تغيرات همسرش هم ببينه خيلي سخت ...

واسه منم دعا کن عزیزم. 

کاش میشد اینده رو دید. اینده با بعضی ها و اینده بدون بعضی ها....
2738
یه فیلم فرانسوی هست به اسم « یک اتفاق مبارک» اگه تونستی دانلود کن ببین درباره دوران بارداری و اتفاق ...

دوبله س؟