2726
عنوان

این بیبی چک مثبته؟کسایی ک مثبت محو داشتن کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 56 پست

مبارکه هاله داره
مامان شدی
علایم چی داری؟ سینه درد تهوع و این چیزا رو داری الان؟

إِنَّما أَمْرُهُ إِذا أَرادَ شَيْئاً أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ   خدای مهربونم چراغ خونمونو با اومدن فرزند سالم و صالح روشن میکنی؟؟    
مبارکه هاله داره مامان شدی علایم چی داری؟ سینه درد تهوع و این چیزا رو داری الان؟

من  ن سینه درد دارم ن تهوع...فقط صبحها معدم درد میگیره چندروزم هست دلم و کمرم یهو درد میگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من  ن سینه درد دارم ن تهوع...فقط صبحها معدم درد میگیره چندروزم هست دلم و کمرم یهو درد میگ ...

به نظر من مثبته چون زود زدی کمرنگه
تبریییییییک

إِنَّما أَمْرُهُ إِذا أَرادَ شَيْئاً أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ   خدای مهربونم چراغ خونمونو با اومدن فرزند سالم و صالح روشن میکنی؟؟    
2728
امضات دلمو به درد آورد کاش هیچ کی روزگار تلخ ما منتظرا رو تجربه نکنه دلمون نازکه زود اشکمون جاری میش ...

خیلی خوب میفهممت .... ان شاءالله یه روز به این زودیا ماهم نی نی دار میشیم

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
ممنون عزیزم .... دوتا سقط داشتم دو ماهه و سه ماهه ... خدا کنه هیشکی تجربه تلخ منو نداشته باشه خیلی س ...

تمام حسرتهایی که تو امضات هست رو من کشیدم و همچنان در انتظارم ...امروز خیلی اشک ریختم کاش خدا به ما هم یه نظر کنه

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
مرسی از همتون خیلی امیدوار شدم..پس فردا تکرار میکنم نتیجشو میزارم اینجا ☺☺☺☺☺

سلام عزیزم دوباره بی بی گذاشتی🤗🤔

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
سلام عزیزم دوباره بی بی گذاشتی🤗🤔

سلام.

اره 

ازدیروز یکم پررنگ تره ولی همچنان کمرنگه...

نمیدونم از اثر آمپول اچ سی جی هست یا نه.

امروز ۱۴ روزه ک امپول زدم

دیروز یکم هاله بود

امروزم حس میکنم هاله ش پررنگ تره

ولی یک هفته بعد امپول بیلی زدم انقد پررنگ نبود