2726
عنوان

چجوری قبل پریود بفهمم باردارم؟😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 41127 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی دوستان . خیلی تابلوئه که هولم و عجله دارم😉😉🤗. توکل به خدا صبر میکنم... اما واقعا چشم انتظاری ...

سلام عزیزم انشالله بارداری .منم 5مرداد موعدمه اولین اقدام هم بود.عین شما یک هفته اس سینه هام بزرگ شدن و درد میکنن و زیر دلم درد میکنه عین پریدی .دو روز پیشم بی بی چک منفی شد .خخخ جالب اینجاس این چند روز 5نفر بهم گفتن قیافت تغییر کرده مثل این زن حامله ها شدی خخخ انشالله بارداری عزیزم.انشالله همه اونایی که منتظرن دلشون شاد شه

2728
سلام عزیزم انشالله بارداری .منم 5مرداد موعدمه اولین اقدام هم بود.عین شما یک هفته اس سینه هام بزرگ شد ...

ایشالله پناه بر خدا. امیدوارم ایشالله خدا نی نی ناااز و ساالم بهتون هدیه بده عزیزم. واقعا مادر شدن نعمتیه که خدا نصیب همه اونایی که میخوان بکنه

سلام عزیزم من امروز جواب آز گرفتم مثبت بود خداراشکر بتا104

سلام عزیزدلم خداروشکر ایشالله که صحیح و سالم باشه و به راحتی نینی نازنینت قدم خیرشو بزاره تو دنیا . واقعا خوشحال شدم.

منم اتفاقا الان ماه دوم بارداریم هستم🤗🤗😍😍 فقط تو استراحت مطلقم😔 خداکنه زودتر به حالت مناسبی برسم نگرانیم کمتر بشه🤗🤗

سلام عزیزدلم خداروشکر ایشالله که صحیح و سالم باشه و به راحتی نینی نازنینت قدم خیرشو بزاره تو دنیا . ...

انشالله راحت بگذرونی این 9 ماه رو.

من بارداریم پوچ بود.الان استراحتم انشالله آبان اقدام میکنم

انشالله راحت بگذرونی این 9 ماه رو. من بارداریم پوچ بود.الان استراحتم انشالله آبان اقدام میکنم

مرسی از دعات گلم💋💋 ایشالله که به زودی یه نی نی خوش قدم و خوش روزی بیاد تو بغلت عزیزم.