2733
2739
عنوان

چجوری قبل پریود بفهمم باردارم؟😞😞

41130 بازدید | 26 پست

سلام دوستان عزیز

من تازه این ماه اقدام به بارداری داشتم و حوالی تخمک گذاریم دوبار نزدیکی داشتم. تقریبا یک هفته بعدش همه ش زیر دلم درد میگیره و بعضی وقتا حالت تهوع دارم اما دائمی نیست از طرفی میترسم نکنه چون این هفته نزدیک پریودیمه علائم اون باشه. امروز ۷روز مونده به پریودیم بیبی چک گذاشتم منفی بود😔😔.  ای کاش یه آزمایش بود که قبل عقب افتادن پریود میفهمیدیم حامله شدیم یانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۷ روز ب پری ک تست نشون نمیده عزیزم .منم ۷ روز ب پری مونده .فک کنم این ماه خیلی دارم ب خودم تلقین میکنم ک علائم دارم .وای چقد چشم انتظاری بده .امیدوارم ک خدا زود چشمتو روشتو کنه من ک دوساله هر ماه انتظارم

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 

منم  امپول زدن و منتظرم...

هفت روز دیگه مونده پریودمه.....

خیلی استرس دارم...اما سعی میکنم اروم باشم

باردار نیستم اما عاشق بچه ام......خیلی دلم میخواد مامان بشم...حسابی دلم گرفته...نمیدونم چیکار کنم؟.....الکی تیکر زدم....😢
2738
اچ سی جی تلفظ میشه عزیزم 

کلاس چندمی؟؟؟؟
عشقم اونی که شما می گی تلفظ حروف انگلیسیشه که درست هم هست
اما اینا تو علوم آزمایشگاهی مخفف واژه Human Chorionic Gonadotropinهست . تلفظ شما هم صحيحه اما معمولا پزشكا با توجه به شكل كلمات از هاش سه ژه استفاده میکنن.

کلاس چندمی؟؟؟؟ عشقم اونی که شما می گی تلفظ حروف انگلیسیشه که درست هم هست اما اینا ...

چشاتو باز کن

والا من هرجا دکتر رفتم گفته اچ سی جی .

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2706