2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشید استارتر شما دکترتو انتخاب کردی؟منم صارم میخوام برم ولی نمیدونم با کدوم دکتر😕

من با دکتر نیک نفس سزارین کردم خیلی راضی بودم.

مدیر پیج tutoring_room@ آموزش زبان انگلیسی
ببخشید استارتر شما دکترتو انتخاب کردی؟منم صارم میخوام برم ولی نمیدونم با کدوم دکتر😕

آره عزیزم.با متین ادامه دادم .تا الان که خیلی عالی بوده .واقعا دکتر صبور مهربون و دلسوزی هست .بر عکس مصدق که فقط به ویزیت بیشتر فکر میکنه این واقعا برای بیمار وقت میذار ه .

آره عزیزم.با متین ادامه دادم .تا الان که خیلی عالی بوده .واقعا دکتر صبور مهربون و دلسوزی هست .بر عکس ...

منم به نظرم خیلی مهربون و خبره اومد😊احتمالا باهاش ادامه بدم.میشه به سلامتی بعد زایمانتون بیام نظرتون رو در موردش بپرسم؟تلگرامتون آیدی داره که اونجا مزاحمتون بشم؟

منم به نظرم خیلی مهربون و خبره اومد😊احتمالا باهاش ادامه بدم.میشه به سلامتی بعد زایمانتون بیام نظرتو ...

عزیزم حتما بعد از زایمان نتیجه رو همینجا اضافه میکنم که پست کامل بشه .شاید به کار کس دیگه ای هم بیاد🌹🌹🌹

عزیزم حتما بعد از زایمان نتیجه رو همینجا اضافه میکنم که پست کامل بشه .شاید به کار کس دیگه ای هم بیاد ...

مرسی واقعا لطف میکنی.در مورد صارم هم کلا بیا بگو اینکه بخش زایمانش چطور بود؟از خدمات دهیشون راضی بودی و غیره.

ایشالا که کلی راضی باشی عزیزم😘😘😘

مرسی واقعا لطف میکنی.در مورد صارم هم کلا بیا بگو اینکه بخش زایمانش چطور بود؟از خدمات دهیشون راضی بود ...

برای زایمان قبلیم که عالی بود و خدماتشون عالی بود .امیدوارم همچنان خوب باشن.

استارتر جان سلام، به سلامتی زایمان کردید؟همه چیز خوب بود؟از متین راضی بودید؟هزینه زایمانتون چقدر شد؟ ...

سلام. بله یک ماه هست زایمان کردم. البته اورژانسی چون فشارم بالا رفت و ادامه بارداری خطرناک شد. خدا رو شکر عالی بود. دکتر متین قبل از عمل تو اتاق عمل اومد و باهام صحبت و احوالپرسی کرد که برای عمل آروم باشم. بعد هم همه عملم کردن. همچنان از دکتر متین فوق العاده راضیم. واقعا عاشق رفتار و آرامشش شدم. البته من به خاطر اینکه اصلا استراحت نکردم و از فردای روز عملم پاشدم بخیه هام یه کم مشکل پیدا کرده که تقصیر خودمه و اصلا ایرادی به دکتر نمیگیرم تو این مسیله.

هزینه زایمانم نمیدونم چقدر شد چون از شوهرم نپرسیدم. من یه شب به خاطر اورژانسی بودنم بستری زودم ولی یه روز هم زودتر با رضایت خودم مرخص شدم و اومدم خونه. ولی موقع بستری شنیدم که مسئول پذیرش گفت حدود 7و نیم رو باید آمادگیشو داشته باشیم

سلام. بله یک ماه هست زایمان کردم. البته اورژانسی چون فشارم بالا رفت و ادامه بارداری خطرناک شد. خدا ر ...

درسته، به سلامتی انشالا، تبریک میگم تولد نی نی تون رو😍

دکتر متین خیلی مهربونه و واقعاااااا متینه! منم خیلی دوسش دارم.مرسی ازینکه بهم اطلاع دادی.سلامت باشی همیشه☺️❤️

سلام. بله یک ماه هست زایمان کردم. البته اورژانسی چون فشارم بالا رفت و ادامه بارداری خطرناک شد. خدا ر ...

سلام من الان تحت نظر ايشون هستم،شما خودتون هم از اول سزارين خواستين؟؟يا طبيعي؟؟معاينه داخلي با ايشون چطور بود؟من فردا معاينه دارم خيلي ميترسم

2706