2726
عنوان

لكه لانه گزيني چند روز طول ميكشه

| مشاهده متن کامل بحث + 13987 بازدید | 32 پست

توروخدا اگه تجربه ايي دارين برام بزارين

خداوندا من پی اون وعده ی تو اومدم که گفتی بخوان مرا اجابت می کنم تو را. من خواندم تورا حالا دیگه نوبت توست به قولت عمل کنی
همون قهوهايي رنگ  خدا كنه گرفته باشه الان ١١سال منتظرم سه بارم ميكرو شدم  خدا از دلت بشن ...

الهی بمیرم واست خواهر 😓❤

چقد سختی کشیدی میفهمم بخدا...

من با اینکه یک ساله منتظرم دارم دق میکنم. دیگه ۱۱ سال خیلیه... انشاالله ک گرفته. نگران نباش. استرس ب خودت راه نده و ب چیزای خوب و مثبت فکر کن. مثلاً ی گوشه ی دنج بشین، چشماتو ببند و ب ی جای طبیعت فکر کن ک دوست داری، تموم رویاهاتو تصور کن و لبخند بزن. خیلی رو روحیه و جسمت تاثیر میذاره. اینطوری استرسها ازت دور میشن. هروقت فهمیدی باردار شدی همینجا منو ریپلای کن و بهم خبر بده 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی بمیرم واست خواهر 😓❤ چقد سختی کشیدی میفهمم بخدا... من با اینکه یک ساله منتظرم دارم دق میکنم. ...

اميدوارم ممنونم ازت

خداوندا من پی اون وعده ی تو اومدم که گفتی بخوان مرا اجابت می کنم تو را. من خواندم تورا حالا دیگه نوبت توست به قولت عمل کنی
2728
آفرین، فدات شم 😘❤

🌸🌸🌸🌸🌸🌸

مال من سه چهار روز بود ولي زياد نشد همش تو يه مايه بود هروقت خودمو پاك ميكردم قهوه اي بود  ببخ ...

سلام ببخشید شما الان باردارید یا فارغ شده اید

آخه منم هفته پیش روز شنبه موعد پریم بود از صبح تا شب درد کمر و زیر شکم داشتم به طوری که میگفتم الان پریود میشم .شب یه لک دیدم و از نصف شبش تا دو روز خونریزی داشتم اونم قهوه ای مایل به قرمز.از دوروز بعدش تا الان که روز هفتم هست درد زیر شکم و کمر درد رو دارم همراه با لکه بینی هر وقت زیر شکمم تیر میکشه و درد میگیره یه لک میبینم .لکهام هم آبکی نیست خیلی معذرت میخوام شبیه یه رگ خونی هست که رنگش سیاه یا قهوه ای هست .فردا وقت آزمایش بتا دارم .آیا شما هم همین طوری بودید.

مال من سه چهار روز بود ولي زياد نشد همش تو يه مايه بود هروقت خودمو پاك ميكردم قهوه اي بود  ببخ ...

من خيلي درد دارم احساس ميكنم رحمم داره منفبض ميشه سمت چپم يه نفطش خيلي درد ميكنه

من خيلي درد دارم احساس ميكنم رحمم داره منفبض ميشه سمت چپم يه نفطش خيلي درد ميكنه

من درد نداشتم از پريودي خيلييي كمتر بود

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍
سلام ببخشید شما الان باردارید یا فارغ شده اید آخه منم هفته پیش روز شنبه موعد پریم بود از صبح تا شب ...

نه عزيزم شما شايد كيست داري

يه بيبي ميزدي

من دو روز قبل پري بود تا روز موعد لك ها اصلا قرمز نبودن ،قهوه اي بودن تو همون روزا هم بيبي خيليييي پرنگ شد هم ازمايشم ب بتا خيلي بالا

نه عزيزم شما شايد كيست داري يه بيبي ميزدي من دو روز قبل پري بود تا روز موعد لك ها اصلا قرمز نبودن ...

روز چهارشنبه بی بی زدم منفی بود دیگه هم امتجان نکردم.منم هم خونریزیم و هم لکهام همه قهوه ای بود .فردا میرم آزمایش .سینه ی چپم هم درد داره و تیر میکشه البته تیر کشیدنش بیشتر به طرف زیر بغلم هست .نمیدونم این دیگه چه جورش هست هیچ وقت این طوری نبودم.

روز چهارشنبه بی بی زدم منفی بود دیگه هم امتجان نکردم.منم هم خونریزیم و هم لکهام همه قهوه ای بود .فرد ...

انشالله خيره

من قبل اينكه لك ببينم بيبي مثبت بود

2706