2726
عنوان

لكه لانه گزيني چند روز طول ميكشه

13987 بازدید | 32 پست

من روز ١٢ انتقالم هست از روز ١٠ خيلي كم لكه بيني داشتم  قهوهايي رنگ از نبمه هاي شب ديشب لكه بينيم زيادتر شده  احتمال لانه گزيني رو رردكرده ؟

خداوندا من پی اون وعده ی تو اومدم که گفتی بخوان مرا اجابت می کنم تو را. من خواندم تورا حالا دیگه نوبت توست به قولت عمل کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم بیشتر از یه روز نباشه شیافم میذاری؟

شيافمو بيشتر كردم

خداوندا من پی اون وعده ی تو اومدم که گفتی بخوان مرا اجابت می کنم تو را. من خواندم تورا حالا دیگه نوبت توست به قولت عمل کنی
2728
داروهات قطع کنی به لکه بینی میفتی اصلا آمپولات قطع نکن

قطع نكردم شياف ميزاشتم از امروز يه امپول هم اصافه كردم

به نظرم نبايد زياد ميشد دو روز اول خيلي كم بود الان يك دفعه زياد شده ترسيدم خيلي

تا ۳ روز لکه بینی ممکنه طول بکشه عزیزم. طبیعیه نگران نباش.

اينكه بيشتر شده اشكال نداره اصلا خالي شدم يك دفعه جالبتر اينكه من نصف شب خيلي سينهام درد ميكرد 

اينكه بيشتر شده اشكال نداره اصلا خالي شدم يك دفعه جالبتر اينكه من نصف شب خيلي سينهام درد ميكرد 

نمیدونم مقدارش چقدره عزیزم.

ولی باید در حد لکه قهوه ای یا صورتی باشه. خون و خونآبه نباشه. احتمال زیاد نی‌نی‌ت گرفته 😍 چون اگه خدای نکرده پری بود تا الان اومده بود.

این سینه درد و... هم علائم بارداریه هم پری؛ نمیشه تشخیص داد. فقط باید منتظر بمونی چند روز از موعدت بگذره. بیخیال باشی بهتره عزیزم 😍

قطع نكردم شياف ميزاشتم از امروز يه امپول هم اصافه كردم

ایشالله که میگیره استراحت داشته باش منم با انتقال باردار شدم روز موعدم لکه بینی قهوه ای سیاه رنگ داشتم شیاف گذاشتم قطع شد گرمیجات عسل خرما زرشک زعفرون اصلا نخور اب نشاسته بخور برنج و نون سیب زمینی بخور تا لکه بینیت قطع شه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
نمیدونم مقدارش چقدره عزیزم. ولی باید در حد لکه قهوه ای یا صورتی باشه. خون و خونآبه نباشه. احتمال زی ...

همون قهوهايي رنگ 

خدا كنه گرفته باشه الان ١١سال منتظرم سه بارم ميكرو شدم 

خدا از دلت بشنوه 😭😭

ایشالله که میگیره استراحت داشته باش منم با انتقال باردار شدم روز موعدم لکه بینی قهوه ای سیاه رنگ داش ...

اگه لكه بيني به خاطر لانه گزيني باشه قطع ميشه ديگه من جنينم بلاست بود يدونه هم انتقال دادم. خيلي حالم گرفته شده خدايا طاقتم بده

امیدت به خدا باشه منم یدونه انتقال دادم ولی انقد بهش امیدوار بودم که گرفت الانم استرس تشکیل قلبشو دارم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
امیدت به خدا باشه منم یدونه انتقال دادم ولی انقد بهش امیدوار بودم که گرفت الانم استرس تشکیل قلبشو دا ...

اين دفعه خيلي اميدوار بودم خيلي هر روز باهش حرف ميزدم  الانم خيلي حالم بد شده اصلا گيجم نميدونم چي كنم خدايا

قبل از اينكه لكه بينيم شروع بشه زير دلم مثل سنگ سفت شده بود كسي ميدونه تجربهشو داشته به خاطر چي ابن طوري شده

2706