2726
عنوان

کیا منتظر ازمایش باردارین؟

106 بازدید | 12 پست

همین الان دعا میخوندم براتون دعا کردم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا من دعا کن فردا بتام خوووب بالا رفته باشه.😍😍😍

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
2728
من بودم که دو روز پیش آزمایش دادم و مثبت بود خدارو شکر.الانم تو مراقبتهای بارداریم

میگم الان تو علایمی هم داری یا نه طبیعی هستی؟؟ بتات چند بود؟

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘

خلاصه واستون دعا کردم  ‌.... التماس دعای فرج امام زمان 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
برا من دعا کن فردا بتام خوووب بالا رفته باشه.😍😍😍

سلام عزیزم اشکال نداره بپرسم انتقال چندمتون بود وکدوم شهرانتقال دادین منم بایدبرم اخه

من خیلی خاصم میدونم عشقیم واسه خودمم خیلی جیگرمم لپمم سوراخه بهله اینجوریاس
سلام عزیزم اشکال نداره بپرسم انتقال چندمتون بود وکدوم شهرانتقال دادین منم بایدبرم اخه

سلام عزیزم.تهرانم بیمارستان آبان.دکتر طرازی .

بار اولمه عزیزم.

سلام عزیزم.تهرانم بیمارستان آبان.دکتر طرازی . بار اولمه عزیزم.

عزیزم انشالا که خدا کمکت کنه و مشکلت حل شه بتاتم میره بالا فکرشو نکن عزیزم

من خیلی خاصم میدونم عشقیم واسه خودمم خیلی جیگرمم لپمم سوراخه بهله اینجوریاس
عزیزم انشالا که خدا کمکت کنه و مشکلت حل شه بتاتم میره بالا فکرشو نکن عزیزم

مرررررسی عزززززیز دلم😚😙 ایشالا ایشالا😚