2733
2734
عنوان

خواهر شوهرا دست خودشون نیس؟؟؟؟

808 بازدید | 89 پست

دوستان من با یه اقایی در ارتباطم و فقط خانواده هامون در جریانن، چون میخوایم وقتی مطمئن شدیم با هم کنار میایم بعد ازدواج کنیم، خودش خیلی خوبه از نظر اخلاقی ولی یه خواهر داره که خیلی به حرفاش گوش میده و اون هی سعی داره مو خراب کنه، نمیدونم چرا آخه من هیچ بدی هم بهش نکردم 

ببین عزیزم خواهرشوهرومادرشوهر اگه واسه شون بهترین فرشته روی زمین باشی بازم تو چشمشون خالی و تو رو نمیخوام اینا تجربه کردم که دارم میگم

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

مثلا میگه شما چرا هر روز با هم میرید کافه؟؟؟؟

ما هرجا میریم بهش میگیم بیا خودش نمیاد بعدش غرشو میزنه، فردا که ازدواج کردم این دختر میخواد چیکار کنه با من🤣😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس چرا ماها با عروسا اینجوری نیستیم؟؟؟

خوب دیگه عزیزم همه دل مارو ندارن مگه من خواهرشوهر نیستم � خدا هر موقع زنگ میزنم به برادرم انقدر سفارش می کنم که هوای عروسیمون رو داشته باشه انقدر بهش میگم که یه وقت اذیتش نکن ای دل شان شکنی به سال همه جور راحت باشه به خدا اگه بدونی عروس مونم با چه سر و وضع چه تیپ و قیافه میره بیرون هیچکدوممون هم جرأت نمی‌کنیم بهش بگین که چرا با همچین سر و وضع میری بیرون میگه ولش کن بزار راحت باشه اگه واقعا تیپش مشکلی داشته باشه برادرمون بهش میگه به خودت من کاری به کارش داری من تو زندگیش دخالت میکنیم نمیشه میندازین تازه انقدم مهر و محبت چه صدبرابر میکنیم تو قلب داداشمون

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
مثلا میگه شما چرا هر روز با هم میرید کافه؟؟؟؟ ما هرجا میریم بهش میگیم بیا خودش نمیاد بعدش غرشو میزن ...

زیاد تحویلش نگیر. دعوتشم نکن باهاتون جایی بیاد.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
ببین عزیزم خواهرشوهرومادرشوهر اگه واسه شون بهترین فرشته روی زمین باشی بازم تو چشمشون خالی و تو رو نم ...

قبول ندارم من خودم خواهر شوهرم ولي عروسمون هرچي مشكل داره به من ميگه نه خواهرش

2738

وا چه دلیل داره اون بیاد ساده نباش...خوشیا رو دو نفره کن...بهش بگین عادت میکنه و انگار وظیفت میشه همش همه جا ببرینش‌..همه چیز باید دو نفره باشه..رو نده.

خداجونم عاشقتم بابت همه چیز😍😙

معمولا خواهرهاي مجرد پسرها اينطورين بخصوص اگر سنشون بالا باشه

بهترين ماردشوهر معمولا از بين مادرهاييه كه خودشون دختر ندارن 

البته استثنا هم هست اما اين خانمها اگر عروس يكم سياست داشته باشه به راحتي ميشه دخترشون

ولي خانمهاي دختر دار حتيا گر خوب باشن دختراشون تحريكشون ميكنن

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
مثلا میگه شما چرا هر روز با هم میرید کافه؟؟؟؟ ما هرجا میریم بهش میگیم بیا خودش نمیاد بعدش غرشو میزن ...

سکرت نگ دار تا کام روا شوی

باردار نیستم اما عاشق بچه ام......خیلی دلم میخواد مامان بشم...حسابی دلم گرفته...نمیدونم چیکار کنم؟.....الکی تیکر زدم....😢

من اصلا هییچ مشکلی باهاش ندارم، هرجا بریم هرچی بخریم چه خوردنی چه پوشیدنی چه هرچیز دیگه ای من همیشه خودم میگم برا خواهرتم بخر، من دوسش دارم باهاش مشکلی ندارم ولی دوسدارم اونم مثل من باشه

ببین عزیزم خواهرشوهرومادرشوهر اگه واسه شون بهترین فرشته روی زمین باشی بازم تو چشمشون خالی و تو رو نم ...

نه عزیزم .شما تجاربت بد بوده .همه اونجوری نیستن   

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
وا چه دلیل داره اون بیاد ساده نباش...خوشیا رو دو نفره کن...بهش بگین عادت میکنه و انگار وظیفت میشه هم ...

من بر اساس سادگیم میگم این چیزا رو، شایدم‌از بس بهش اهمیت دادم پرو شده 

2706