2733
2739

نجمیه ۹۵ درصد دکتراش عالین

من خودم هم پیش محمدی رفتم هم مشفقی

محمدی ک معرکس مشفقی هم عالیه

کنعانی خوبه پرستنده چهر کیکاووسی ........

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم میخوام یه دکتر خوب تو نجمیه پیدا کنم برم پیشش

پارسال یه هفته بستری بودم اونجا ولی دکتر مختص خودم نداشتم

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
2738
بیمارستان نجمیه کجاست؟

زیر پر کالج 

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
مرسی عزیزم خصوصیه یا دولتی؟

نیمه خصوصی میشه گفت

برای نیروهای مسلحه

من خودم چون بیمه مسلح نبودم برام ازاد حساب شد 

اما برای خوده مسلح ها دولتی محسوب میشه

پس دولتیه با پذیرش آزاد مرسی عزیزم

اما در کل جزو بیمارستان خصوصی هاس ها

دولتی نیست

من ۳ سال پیش طبیعی ۳ تومن دادم 

اما در کل جزو بیمارستان خصوصی هاس ها دولتی نیست من ۳ سال پیش طبیعی ۳ تومن دادم 

دارم سایتش رو می خونم ، بیمارستان خیریه و دولتیه اما برای کسایی که مثل شما بیمه دولت و نیروهای مسلح نیستن نرخ آزاد حساب میشه 

2706