2733
2734
عنوان

غر زدن شوهر

1309 بازدید | 51 پست

هرروز ٨ ساعت كار مي كنم اما هر شب شام درست مي كنم.. خونه رو تا جايي

كه بتونم هرروز مرتب مي كنم...تازه عروسم.. دور از خانوادمم، به خدا ارزومه هفته اَي يكي دوبار يه جا برم يكم از كار خونه نفس بكشم... حالا چند روز پيش مصاحبه داشتم ، مداركم رو بعد از مصاحبه گذاشته بودم رو ميز هالمون..شوهرم يه بار گفت جمع كن منم گفتم كشوهامو مرتب كنم اينا رو هم جاي خودش ميذارم ... خداشاهده هفته پيش دو بار رفتيم خونه مادر شوهرم كه سر به خونشون بزنيم ...٣ ساعت رفت و برگشته .. و تنها زمان استراحت من...خيلي از كارهام موند.. حالا ديروز عصر ديد مرتب نكردم، نيم ساعت داد مي زد كه چند بار بگم اينا رو مرتب كن، تو كه پولتو خرج خونه نمي كني چرا منتش سر منه؟!!..نمي دونم چي كار كنم، هر دفعه هم كه آشپزخونه ميره با تندي يه غري ميزنه ، يه إيرادي ميگيره... اعتماد به نفسم داغون شده....

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نروسرکار راضی نیست حتما

نه راضيه... اما ميگه تو بايد قوي باشي... هي نگي خسته شدم.... كار خونه كه كاري نداره..

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.

عزیزم زیادی بهش رو دادی منم شاغلم ولی میگم کارگر بگیر حوصله رفت و روب ندارم این دفعه که گفت بگو کارگر بگیر ازشم بخواه قبل رفتن غذا هم درست کنه وقتی که قراره خونه تمیز کنی و بشور بساب کنی و فذا درست کنی را برو باشگاه و استخر و کلاس های مختلف

عزیزم مردااگه عرونق نزنند رو دل ما که روزشون شب نمیشه باید بالاخره یه جوری دل ما زنا رو بخورم یا نه من خودم به شخصه زن خونه دارم از صبح تا شب تو خونم کار خونم همیشه انجام شده از خونم همیشه تمیز غذام همیشه آماده است ولی بازم هر چه غره من میشنوم

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
مگه چي كار مي كنه؟!!

گلم شب رفته هر چي الكل داشت خورده زن حاملش رو از ٧ شب تا ٨ صب تنها گذاشته اومد خونه يه مرده اوردش مست مست بود بردمش زير دوش اب 

خدايا كمرم شكست اين الكلي نبود اينجوري نبود

منم کارمندم ولی از همون اول کارامونو تقسیم کردیم خیلی وقتا شوهرم غذا میپزه ظرف میشوره چون خیلی به مرتب بودنم حساسه همیشه خونمون مرتبه بگو من اگه پولمو تو خونه خرج نمی کنم بجاش همش نمیگم اینو برام بخر اونو برام بخر استقلال مالی دارم بعدم پولم پس انداز شه مگه قراره خرج جایی دیگه شه اخر سر تو خرید خونه ای ماشینی برای شما خرج میشه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2706