2737
2734
عنوان

خیلی پیام داره ها ...

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 46 پست
استارتر جان یه چیزی بگو تو که سر در می آری از این چیزها ، حالمونو خوب کن ، یا یه چیزی بگو بتونیم تحم ...

باورم نمیششششه چقد شبیه منی تووووو 

ترسم کزین چمن نبری آستین گِل کز گلشنش تحملِ خاری نمی‌کنی
اونهایی که نوشته هامو لایک کردین، یعنی درد دلمو فهمیدین، منم یه خانومم ، دلم ناز کش می خواست مثل همه ...

آخي عزيزم واقعا ناراحت شدم برات انشاالله خدا به خودت بده گلم،توكلت رو از دست نده

❤️تمام زندگيه من،پسر خوشگلم كي ميشه بغلت كنم و دستاي كوچولوتو لمس كنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونهایی که نوشته هامو لایک کردین، یعنی درد دلمو فهمیدین، منم یه خانومم ، دلم ناز کش می خواست مثل همه ...

باورت میشه من سرپرست دوتا ان جی او محیط زیست و خیریه بودم. تمام زندگیمو تا پارسال وقف اینکارا میکردم 

منم یه بار جدا شدم 

اما رابطم با خانوادم خوبه 

می فهممت و درکت می کنم ..

اما اما اما .. باید پاشی و تلاش کنی .. من بیشتر از شما سختی کشیدم و دارم میکشم ...

امیدوارم اوضاع برای شما و برای همممون بهتر بشه

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2731
استارتر جان یه چیزی بگو تو که سر در می آری از این چیزها ، حالمونو خوب کن ، یا یه چیزی بگو بتونیم تحم ...

کافیه حال دلتو خوب کنی.اون مبلمان و زندکیای رنگ و وارنگ فقط ظاهر کار هس.منم شرایط زندگیم سه ساله بخاطر مسائلی مثل تو هس.ولی خداروشکر چشم و دل سیرم و هیچوقت نه ب روی خودم اوردم نه اجازه دادم دیگران زندگیمو زیر سوال ببرن.خوشبختی توی لحظه اتفاق میفته.همین ک الان بتونی روی دوپای خودت راه بری خداروشکر کن.همین ک الان بجای ی سری از ادمای بیمار و مریض تو درمونگاه منتظر ویزیت دکترت و ازمایشگاه نیستی هزار مرتبه شکر کن .

کافیه حال دلتو خوب کنی.اون مبلمان و زندکیای رنگ و وارنگ فقط ظاهر کار هس.منم شرایط زندگیم سه ساله بخا ...

میدونی دوست عزیز 

فکر نمیکنم هیچ جای دنیا مثل ماها عمل کنند ...من خودم شاکی ام از این شرایط اقتصاد .. از این که 8 ساله دارم کار میکنم و پول جمع می کنم تا اومدم خونه بخرم  ارزش پولم شد  یک سوم ...

اما میگم در این شرایط مبل و لباس مارک و اینها .. هیچ کدوم من خوشحال نمیکنه ... .. هیچ جای دنیا با وضع زندگی معمولی .. طرف دنبالا لباس مارک نیست .. ماها خودمون هم مشکل داریم توی رفتارهامون ...

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
کافیه حال دلتو خوب کنی.اون مبلمان و زندکیای رنگ و وارنگ فقط ظاهر کار هس.منم شرایط زندگیم سه ساله بخا ...

دقیقا  

هرکسی زندگی شخصی خودشو داره و نباید مقایسه کرد 

2738
باورت میشه من سرپرست دوتا ان جی او محیط زیست و خیریه بودم. تمام زندگیمو تا پارسال وقف اینکارا میکردم ...

منم محبت می کنم ،اما مثلا الان عموم اینها همه گی رفتن ویلای بابای من، پدر من وضع مالی خوبی داره، امایه تعارف مادرم به من نزده، همه اینها در شرایطی است که تازگی پدرم یه ماشین در اختیارم قرار داده که آخر هفته ها بتونم برم ویلا، انگار هیچوقت من خواسته نمی شم نمی دونم چرا؟ نه همسر نه خانواده، هیشکی منو دوس نداره. حتی خدا

یه روز از پدرم پرسیدم چرا کسی که کارتون خوابه گرسنه است لباس نداره و .. زندگی میکنه بازم و خودشو خلاص نمیکنه 

بابام گفت وقتی یه غذای خوب و گرم پیدا میکنه به حدی امیدوار میشه  و لذت میبره که شاید منو تو هیچوقت نبریم 

زندگی همینه 

پر از بالا و پایین . من که فقط دارم ادامه میدم دیگه نمیپرسم چرا باید شوهر نخبه من بیکار باشه فلانی سرکاره با پارتی 

چرا رییسم عدالتو سرکار رعایت نمیکنه 

چرا برادرم ۱۰ ساله کار میکنه هنوز نتونسته ازدواج کنه 

برای همه هست ...

میدونی دوست عزیز   فکر نمیکنم هیچ جای دنیا مثل ماها عمل کنند ...من خودم شاکی ام از این شر ...

دقیقا حرف منم همینه.من و تو ک نمیتونیم ب تنهایی شرایط مملکت و اقتصاد رو درست کنیم.با غصه خوردنم ک نه چیزی ارزون میشه نه پولی جمع میشه.من تا 3سال پیش بهترین ماشین و خونه و مبلمان رو داشتم ولی در چشم بهم زدن همه دود شد رفت هوا.نمیگم الان خوشحالم ولی ناراحت هم نیستم .الان سعی میکنم با کوچکترین چیز خودمو شاد کنم و خوشبخت کنم.چون پول و مادیات شاید از فقر نجاتت بده ولی برات خوشبختی و اسایش نمیاره.

منم محبت می کنم ،اما مثلا الان عموم اینها همه گی رفتن ویلای بابای من، پدر من وضع مالی خوبی داره، اما ...

خب ازشون بپرس چرا؟

2706