2726
عنوان

ازدواج تو سن پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 3377 بازدید | 154 پست

خانم فهمید دستش رو شده پا به فرار گذاشت

خانما لطفا وقتتونو پای تاپیکای سرکاری نذارین

بازم میگم مسئله ازدواج زود ایشون نیس

مسئله همخونی نداشتن حرفاش تو تاپیکای مختلفه

دوقلوهای دوست داشتنی من سامیار و مهیار 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه تو۱۳سالگی چه درکی اززندگی داشتین؟من ۱۳سالگی مو یادمم نمیادزیاد😐ببخشیدسوال میکنم برای رابطه جنسی ...

اره سخت بود اولش.اما خب همسرم راه میومد بهم یاد میداد.مامانم یاد دادبهم ازهمه چی.الان راضی ام خداروشکرمیکنم.

کاربر😍Niloopar😍سابق هستممم...تیکر تولد آرادجونمه پسرگلم
2728

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓
عزيزم عكس پروفايلت خيلي جالبه خيلي دگرگونم كرد 😊😊

قابلی نداره🤣🤗

آسمون نارنجیه ابراشدن تیره 🌇چه غروب خوشرنگی دلم داره میره 💗🏇کاش میشد الان بیرون بریم ازخونه 🤸توبگو هستی بعدش همه چی جوره😊
اره سخت بود اولش.اما خب همسرم راه میومد بهم یاد میداد.مامانم یاد دادبهم ازهمه چی.الان راضی ام خداروش ...

خداروشکر..خوشبخت باشی همیشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
چرا چی میگف بهش؟

انگار خواهر استارتر اون بزرگه هم عضو بود یا نبود نمیدونم درست بقیه میگفتن تو هفته پیش تاپیک زده بودی درباره ازدواج خواهر کوچکت با دوست پسرش استارتر گفت اون خواهر من نبود نمبدونم کیو میگید

اخر اینقدر بهش گیر دادن گفت خودم بودم اون 

تاپیک و زدم 

کلا فکر کنم سر این موضوعات رفته

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
باورکن.منم ۱۲سالگی نشون شدم.۱۳سالگی عقدکردم

الان چند سالته

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

استارتر حتمننننن مشاوره برو اگه هر شب گریه میکنی خیلی کمکت میکنه ازادو رها میشی ورزش رو حتمن برو روحیتو شدیدن خ ب میکنه نوشیدنی ارامبخش بخور و از حالا به بعد زندگیتو بساز هدفتو تصور کن و پیش برو خیلی ها شرایط بد تری نسبت به تو دارن پاشو نبارزه کن تو میتونی

2706