2726
لکه بینی دارم میترسم میگم اگرباردارباشم نکنه نشونه سقطه😥

چون لکه بینی داری فعلا استراحت کن اتفاقا من از اولش تا نزدیکای سه ماه لکه بینی داشتم شیاف دکتر بهم داد قطع شد هیچی هم نشد همیشه لکه بینی نشونه بدی نیست استرس نداشته باش خدا بخواد همه چی خوب پیش میره گلم

چون لکه بینی داری فعلا استراحت کن اتفاقا من از اولش تا نزدیکای سه ماه لکه بینی داشتم شیاف دکتر بهم د ...

مرسی عزیزم حرفاتون خیلی بهم ارامش داد، پس دیگه کلاس زومباهم نرم!!! عصر کلاس دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم حرفاتون خیلی بهم ارامش داد، پس دیگه کلاس زومباهم نرم!!! عصر کلاس دارم

خواهش گلم .به نظر من فعلا همه چیو تعطیل کن تو خونه استراحت کن تا مطمئن بشی چرا واسه خودت الکی دردسر درست کنی یه چندروزصبور باش

به حق پنج تن که بارداری عزیزم 

چيشد رفتي سونو؟

منم چندروز ديگه سونو انومالي دارم اما از هولم چندروز پيش رفتم سونو جنسيت رو بهم گفت😁

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍
2728
لکه بینی دارم میترسم میگم اگرباردارباشم نکنه نشونه سقطه😥

مگه ازمايشت منفي نبود؟

من لك لانه گزيني داشتم همون موقع لك رفتم ازمايش دادم بتام خيليي بالا بود

شما اگه منفيه ديگه داري پر ميشي عزيزم

مگه ازمايشت منفي نبود؟ من لك لانه گزيني داشتم همون موقع لك رفتم ازمايش دادم بتام خيليي بالا بود شم ...

ی قطره لک تو ازمایشگاه دیدم، الان اومدم میبینم خبر دیگه ازلک نیست، پریروزهم لک داشتم دیروز لک نداشتم امروز ی قطره، من هیچوقت لک نمیدیدمیدفعه پریود میشدم، 

از ازمایشگاه زنگ زدن گفت مشکوکه فردا دوباره بیا، یحس بهم میگه ایناکارشونو خوب بلد نبودن چون اگرمشکوکه نباید فردابرم که باید پس فزگردابرم، بعدم 2.4 دیگه کجاش مشکوکه

ی قطره لک تو ازمایشگاه دیدم، الان اومدم میبینم خبر دیگه ازلک نیست، پریروزهم لک داشتم دیروز لک نداشتم ...

بتا ٢ بود ؟

بتا ١٠تا ٥٠رو ميگن مشكوك

حالا فردا باز برو شايد اشتباه انجام دادن

خب ازشون ميپرسيدي يوقت واسه پول نباشه دوباره بكشوننت اونجا

بخدا منم تمام تلاشمو کردم هر کار هر کار که بگید دیگه خیلی خسته و نا امیدم خیلی

قربونت برم خدا خودش بزرگه خودش صلاح ما رو میدونه ان شاالله به موقعش بهمون میده فقط نباید از رحمتش غافل باشیم 

درسته سخته خیلی هم سخته بچه دار نشی ولی از رحمت خدا غافل شدن سختره دیگه هیچی نداری اون موقعه توکلت به خودش باشه درست میشه ان شاالله 

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
چون با اینکه میدونم منفیه فقط ب خودم امیدواری میدم، چون چندماهه کارم شده فکر کردن به بارداری. چون عل ...

خوب قربونت برم منم درست مثل شما هستم ولی الان میبینم اشتباه چون هیچ فایده ای نداره یکم سر عقل بیا استرس نداشته باش مثلا مثل من که نهم ماه پیش پریود شدم این دفعه هم باید تا دوازده هم بشم ولی به خودم قول دادم تا بیستم بی بی چک نزارم به شوهرم هم نگم دفعه پیش به چه خرج های اضافه ای افتادم به خدا الکی الکی چند تا بی بی چک حروم کردم بازم با این حماقتم که منفی بود دوباره رفتم آزمایش دادم که آب پاکی رو ریخت روم ما باید خیلی صبر کنیم بعد شیپور برداریم شوهرمون رو خبر کنیم به نظرم من این دفعه همین کار رو میکنم اگه شوهرم هم پرسید پریود نشدی میگم دلم درد میکنه علایمش رو دارم تا بیخودی درگیر من نشه اکه به امید خدا باردار بودم البته بی بی چک رو تا بیست ام امتحان نمیکنم بعد بهش میگم علایمش بارداری اوایلش مثل پریودی تو هم به خودت قول بده و انجام بده جای استرس بیخودی و رفتن به این ور و اون ور بشین چند تا سوره بخون خدا کمکت کنه از رحمتش غافل نباش نفس عمیق بکش استرس رو دور کن پیاده روی کن تا اعصابت آروم بشه دوستم خدا خودش خیلی بزرگه نگران چی باشیم وقتی خدا به اون بزرگی رو داریم درسته سخته ولی میشه عملیش کرد یه بار امتحان کن 

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
ی قطره لک تو ازمایشگاه دیدم، الان اومدم میبینم خبر دیگه ازلک نیست، پریروزهم لک داشتم دیروز لک نداشتم ...

امکان داره خودشون اشتباه کردن به خاطر همین زنگ زدن 

ایشالا که مثبته عزیزم 

یه جای خوب برو ازمایش بده 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 
امکان داره خودشون اشتباه کردن به خاطر همین زنگ زدن  ایشالا که مثبته عزیزم  یه جای خوب بر ...

منم همیم حس ودارم. امیدبخدا دیگه پس فردامیرم تاخیالم راحت بشه

بتا ٢ بود ؟ بتا ١٠تا ٥٠رو ميگن مشكوك حالا فردا باز برو شايد اشتباه انجام دادن خب ازشون ميپرسيدي ي ...

اره والا نمیدونم، نه دیگه تاپس فردا پری نیاد یجادیگه میرم

خوب قربونت برم منم درست مثل شما هستم ولی الان میبینم اشتباه چون هیچ فایده ای نداره یکم سر عقل بیا اس ...

بله فعلا که دارم امتحان میشم، صبح تابحال چندبار ناراحت شدم و هرامامی بگید تو ازمایشگاه قسم دادم ونذر کردم. باناراحتی بیرون اومدم پیامهاروخوندم توخیابون اشک میریختم بعد نیم ساعتم از ازمایشگاه زنگ زدن که مشکوکه دوباره امتحان کن، یباربه شوهرم گفتم وباردارنبودم توذوقش خورد ولی اصلا نشون نداد، این سری هم ب هیچکس نگفتم ولی بی بیو دیده بود مجبورشدم راستشوبگم وگرنه گفتم تامطمعن نشم ب هیچکس نگم. حالا هنه امید به خودخداست هرچی اون بخواد میشه

2706