2733
2734
عنوان

حرف نمیزنه دخترم نکرانم

265 بازدید | 14 پست

سلام ب تموم دوستان من دخترم سه سال وهفت ماهشه تو گفتار ضعیفه شاید بیست کلمه بلد باشه جمله تاحالا نشنیدم کسی اینجور تجربه تلخی داشته بخدا خیلی نگرانم دیگه خسته شدم از این وضعیت 😢😢😢😢

تعداد رای : 24
نظرسنجی
بحرف می افته
7
29%
نگرانیت بی مورد
3
12%
ببرش دکتر
14
58%
حرف نمیزنه
0
0%

خدانکنه حرف نزنه 

اخریو‌نمینوشتی😡

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

عضویتت مبارک

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم با پزشک مشورت کن حتما اما جلو جلو نگران نشو یکی از آشناهای ما بچه اش خیلی دیر حرف زد جوری که صدای همه در اومده بود کا این چرا اینجوریه الان 6 سالشه مثل بلبل حرف می زنه فکر کنم اونم تا همین حدودا حرف نمی زد درست

پسر خاله من تا 3 سالگی فقط در حد دد و بابا میگفت، حالا مداحی میکنه 😁

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

حلمای من شنواییش خوبه هوشش هم خیلی خوبه همه حرفهامو درک میکنه وانجام میده دختر مستقلیه دکتر دوجلسه بردم گفت هیچ مشکل پزشکی نداره خودش نمیخاد حرف بزنه یعنی شب وروز فکرمیکنم وغصه میخورم 😢😢😢😢

حلمای من شنواییش خوبه هوشش هم خیلی خوبه همه حرفهامو درک میکنه وانجام میده دختر مستقلیه دکتر دوجلسه ب ...

مامان حلمای عزیز دو تا نکته، 

یکی اینکه بچه ها خصوصا کودکان باهوش بشدت نسبت به احساسات و واکنش های اطرافیان هوشیار هستند و طالب جلب توجه شدید، شما تمام تمرکزتون به لحاظ عاطفی روی صحبت نکردنش هست و قطعا کودک این رو درک می کنه و از همین کانال برای جلب احساس وارد میشه. دقت کنید که تا این سنین بچه ها تفاوت خیلی از احساسات منفی و مثبت رو متوجه نمیشن، نمی دونم کتاب مادرکافی رو مطالعه فرمودید یا نه ، در این مورد زیاد توضیح داده شده

یک نکته دیگه اینکه، براش کتاب می خونید ؟ کتاب خوندن مکرر و بعد بارها ازش درخواست کردن که اون هم یک سری کلمات و شعرها رو تکرار کنه بشدت به قدرت مکالمه اش کمک می کنه ...

دانش آموخته معماری و معماری داخلی ، فعال حوزه طراحی دکوراسیون ، عضو تیم مشاوره معماری آنلاین اتود ______دوستان عزیز، با احترام، چنانچه تمایل دارید برای طراحی دکور منزل و مشاوره معماری و دکوراسیون رایگان و آنلاین راهنمایی تون کنم، لطفا من رو در تاپیک هاتون تگ بفرمایید و درخواست دوستی ارسال نفرمایید، متاسفانه ظرفیت دوستانم تکمیل شده_______ در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان، آنلاین و در اسرع وقت، با جست و جوی سایت مشاوره دکوراسیون اتود در گوگل، سوالات تون رو برای همکاران بنده ارسال و پاسخ های کامل و سریع دریافت بفرمایید.

دختر منم ۲ سالش تموم کرده فقط ماما بابایی میگه بس خلاص 

هر چی باهاش حرف میزدم لج دراری میکنه میگم این عروسک بگو عروسک میگه بابایی😐

خلاصه هر چی بگم دخترمم هر چی خودش بخواد میگه چیکار کنم 

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.

عزیزم نگران نباش چن تا از فامیلای من بعد از ۴ سالگی به حرف اومدن هیچ مشکلی هم ندارن از لحاظ هوش و فکری. 

مادربزرگ من به اینجور بچه ها گوشت گنجشک میده بخورن سریع به حرف میان 

2706