2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه تقریبا یه ختنه دیگه اصلا نمیبرمش اینا همه آدم توی دنیا ختنه نشدن مگه چیزیشون شده مطمعن باش ا ...

اره.

نمیخواد ببریش.

دکتر احمق کارشو نصفه انجام داده

نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2731
2738
قبل از یک ماهگی اما من احمق هفت سالگی بردم

هفت سالگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باورم نمیشه

هفت روزگی باید انجام شه

نترسیدید مریض شه خدای نکرده دور از جونش توو این همه سال؟

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون
آخیییی الهییی درد رو نمیدونم اما پسرم همش میگفت میسوزه

ببرش دکتر دیگه ای نظر بده و اگه نیاز به برش مجدد بود اتاق عمل و با امپول خواب اور سرحوصله انجام بدن. محض اطلاااااع که رشتم مرتبطه (پرستاری). بالای ۲سال رو تواتاق عمل باید ختنه کرد نه با بی حسی!!!!!!عجببب پزشک ناشی بوده و ببخشید شماهم بیفکر . کاش کمی بیشتر تحقیق میکردید.بچه تون خدانکرده از ترس زبونش بگیره میخوای چکار کنی؟؟؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ورمی که داره  به نظرت حرف مادرم درسته ؟ توی این جوری بعد ختنه پسرت به نظرت نمیومد ؟

نظره مادرتو براچی میخوای😑😑 ببر پزشک اورولوژی کودک.شوخی بردار نیس.چقد حرص خوردم از دستت.طفلی بچه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
هفت سالگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باورم نمیشه هفت روزگی باید انجام شه نترسیدید مریض شه خدای نکرده دور از جونش ...

منم هنگم از این همه بی مسئولیتی😣😣

۳ ماهش

فقط بیمارستان😑بهداشتی تر و اصولی تره

عزيزم منم پسرم سه ماهه بود ختنه كرديم بعد چند روز ديدم إز قسمت زير انگار كه يه پوست زرد داره مدام بيشتر ميشه و مياد بالا بعد به دكتر گفتم گفتش كه ديگه پماد نزن بجاش وازلين طبي بزن ولي من به جاي اون هر روز دوبار عسل طبيعي زدم و روغن حيواني در عرض ٥روز اون پوست خشك شد و إز بين رفت