2410
2553
عنوان

اونایی که نازایی دارن بیان دردو دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4165 بازدید | 76 پست
واااا منم همه این علاقمو داشتم الان هفت ماهه باردارم توکل کن بخدا و برو پیش یه دکتری که همه ازش نتیج ...

میرم تهران پیش دکتر کومار  خیلی تعریفشو شنیدم دوستم پیشش باردار شده بود البته اون فقط تنبلی داشت

دلیل سقط چی بوده؟ قلب جنین تشکیل میشه؟ ممکنه مشکل از بند ناف و خونرسانی باشه

نه هفته پنج میشه میافته

پنج شش روز از موعدم میگذره پریوود میشم

میشه برای مشکل داداشم (امن یجیب)بخونید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان من چیکار کنم نوبت بم بدن..؟؟؟

ب درمانگاهه زنگ بزنین

من والا برای خانمایی ک مشهدن میدونم ک مثلا میرن پیش خانم صالحی ی مدت مریض ایشون هستن

البته ایشونم خودش محشره و ب تنهایی درمان نازایی میکنه ب همون سبک خانم طبیب

و بعد از طریق ایشون سعی میکنن برن پیش طبیب

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
ورزش روزانه و پرهیز از سردی ها و کمپرس گرم تو ایام بارداری! مصرف دم کرده رازیانه و بومادران هرکدوم ی ...

اره اکثراین کارارومیکنم وپیش پزشک طب سنتی هم رفتم.انشالله بسلامتی زایمان کنی میدونی امروزازاین حرصم میگیره میگم یکساله دارم خی دعامیکنم ولی هی روزای تخمک گذاری پیش شوهرم نیستم این ماه تقریباده روزهرروزنزدیکی داشتم وقتی رفتیم خونه پدرشوهرم وپیش شوهرم نخوابیدم اونموقع تخمکگذاریم بود هرماه این مساله پیش میادبرام

خدایامراان ده که مراان به
2456

سلام دوستان،من يه پسر دو ساله و نيمه دارم امروز خيلي بد اخلاقي كرد و بيشتر روزا خيلي خسته مي شم  از بچه داري،الان همينجوري از سر درد خوابم نمي برد تو ني ني سايت مي چرخيدم كه اين تاپيك رو ديدم،اميدوارم شما هم زود زود بچه دار بشين و مثل من از سر درد خوابتون نبره😘😘

سلام دوستان،من يه پسر دو ساله و نيمه دارم امروز خيلي بد اخلاقي كرد و بيشتر روزا خيلي خسته مي شم &nbs ...

الهی آمین همیشه خدارو شاکر باش ببین چقد مثل من هست همش از این دکتر به اون دکتر تو مادری و دعاهات درگیر میشه برای همه ما منتظرا دعا کن 

الهی آمین همیشه خدارو شاکر باش ببین چقد مثل من هست همش از این دکتر به اون دکتر تو مادری و دعاهات درگ ...

عزيزم به خدا بعضي روزا دلم مي خواد فقط مال خودم باشم،اما نمي شه،بازم با خودم مي گم اگر پسرم نبود چقدر زندگي سردي داشتم،واستون هر  روز و هر ثانيه دعا مي كنم،😘😘😘

2714
میرم تهران پیش دکتر کومار  خیلی تعریفشو شنیدم دوستم پیشش باردار شده بود البته اون فقط تنبلی داش ...

عزیزم میخوای من آدرس یک کلینیک درمان ناباروری رو بهت بدم کارشون عالیه من از خیلیا تعریف شونو شنیدم که هر کی رفته نتیجه گرفته حتی خواهرشوهر منم رفت و تونست با 7-8 ماه درمان بچه دار بشه 

من آدرس سایتش رو میدم بهت پیشنهاد میکنم حتما ی سر برو بزن https://ivfnikan.ir/-

سلام من این ۶ سالی که ازدواج کردم وباردار نشدم رفتم پیش دکتر مشکل بزرگی ندارم فقط پرولاکتینم ۳۱ مهلت دو ماه بهم داد گفت اگه باردار نشدی ای یو ای میکنی وتخمدانم یکم ضعیف هستم خواهشن جواب بدین چکار کنم بخدا خسته شدم

خدایاشکرت
2706