2726
عنوان

کم کاری تیروید در بارداری

180 بازدید | 7 پست

خانمای عزیز باردار ایا شما هم تو بارداری کم کاری تیروید گرفتید . من این هفته دیگه هفته دوازده هستم باید برم آزمایش غربالگری البته اصلا سابقه تیروید نداشتم دکتر میگفت طبیعیه خیلی ها تو بارداری میگیرن دارم قرص میخورم البته صبح ناشتا نصف. حالا خیلی میترسم نکنه مشکلی واسه بچه داشته باشه 

من ۱۴ فرودین ۹۷ زایمان کردم ۹ ماہ بارداریم قرص تیرویید میخوردم ک کم کار بود اول نصف بعد دوبارہ آزمایش گرفت دید تاثیر ندارہ ۱ کامل کرد....صبح ناشتا میخوردم......ھیچ مشکلی ھم پیش نیومد.....تازہ نخوری مشکل پیش میاد گلم 

♥💜💛💚💙من با تو بود ❣که فهمیدم ❣آرامش یعنی بودن میانِ❣آغوش کسی که دوستش داری♥💜💛💚💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ،من نداشتم، توی بارداری هفته ی 6 فهمیدم و قرص خوردم تا 9 ماه که بچم دنیا اومد، بعد از بارداری دیگه نخوردم به گفته ی دکتر و یه ماه بعد از زایمان آز دادم ،خوب شده بودم، بچم 3 ماهشه  

Big ups
2728

هیچ مشکلی پیش نمیاد نگران نباش منم کم کاری داشتم روزی یدونه قرص کامل میخوردم مرتب بخور چیزی نمیشه

آیـلیــنـم فـرشـته ی نازم همیشه به یادتم  عـشــقـم دوقلـــوهــام   

وای مرسی. البته منم دو بار که آزمایش دادم نرمال شده بود ولی باز ترس دارم . صبح ها خیلی میخوابم یه وقتایی هم زودتر بیدار میشم ساعت قرص باید تنظیم باشه ؟؟بنظرتون باید با دکتر داخلی یا غدد هم مشورت بگیرم واسه قرص

هیچ مشکلی پیش نمیاد نگران نباش منم کم کاری داشتم روزی یدونه قرص کامل میخوردم مرتب بخور چیزی نمیشه

قرص اسمش چیه منم کم کاری تیرویید دارم

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج