2726

اره تاثیر داره من جای سوختگی داشتم  قهوه ای  شده بود پوستم گزاشتم روش خیلی کمرنگ شد کلا برای انواع لک ها خوبه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
اره تاثیر داره من جای سوختگی داشتم  قهوه ای  شده بود پوستم گزاشتم روش خیلی کمرنگ شد کلا بر ...

چجودی استفاده میکردین؟

هر روز؟

بعدش باید بشورمش؟

چقد باید رو پوست باشه؟

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خود ساقشو باز کن با چاقو از وسط دو تیکش کن بزار رو پوستت  البته اگر حساسیت نداری  یخورده خارش طبیعیه ولی اگر قرمز شد برش دار و بشورش بزار ۲۰ دیقه تا نیم ساعت بمونه  روزانه بزار  کم کم لکه ها کمرنگتر میشن باید مداوم استفاده کنی  تا نتیجه بده بعدشم با اب بشور  

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2728
خود ساقشو باز کن با چاقو از وسط دو تیکش کن بزار رو پوستت  البته اگر حساسیت نداری  یخورده خ ...

ممنون عزیزم

ارزش اينم نداري كه دعوت به دوستي بزنم تا تو خصوصي بهت بگم اما خيلي پستي كه هنوز متوجه تاپيكم نشدي اومدي لايك كردي حرف زشت يكي ديگه رو.

اميدوارم جواب پس بدي تو همون رابطه عاطفي كه داري شايد بفهمي بقيه اگه مشكلي دارن به خاطر وجود ادماي سطحي مثل تو هستش.

ارزش اينم نداري كه دعوت به دوستي بزنم تا تو خصوصي بهت بگم اما خيلي پستي كه هنوز متوجه تاپيكم نشدي او ...

حالت خوبه؟😐

ارزش اينم نداري كه دعوت به دوستي بزنم تا تو خصوصي بهت بگم اما خيلي پستي كه هنوز متوجه تاپيكم نشدي او ...

انشاءالله خدا یه همسر عالی نصیبت کنه

من مشکلی باهات ندارم

اصلا نمیدونم کیو لایک کردم

ب شما هم توهین نکردم

سر نمازم برات حتما دعا میکنم

انشاءالله بهترینا نصیبت بشه دوست خوبم

اگه هم بی ادبی بهت کردم منو ببخش

شرمنده 

سلام من ویدئوی چگونگی خارج کردن ژل آلوئه ورا و خواصش برای پوست وچگونه نگهداری اون رو گذاشتم توی کانالم توی یوتیوب به اسم Layla A

علاوه بر ژل آلوئه ورا آموزش درست کردن مواد آرایشی رو هم توی کانالم گذاشتم مثل کرم شب وروز .کرم جوانساز.کرم ضدپیری وضد چروک.کرم لیفتینگ.پاک کننده آرایش..پرایمر.انواع تونر وانواع سرم.هم طبیعی وهم کم هزینه هستن

https://youtu.be/t4NPWSgiJKQ

اینم لینک درآوردن ژل آلورا وخواص ونگهداری اون

اگه ویدیو رو دوست داشتین حتما لایک کنید

ونظراتتونو برای من کامنت کنید.

واگه دوست داشتین عضو کانالم بشین کانال رو سابسکرایب کنید

وبرای دیدن ویدئو های جدید زنگوله کنار سابسکرایب رو هم بزنید

سلام من ویدئوی چگونگی خارج کردن ژل آلوئه ورا و خواصش برای پوست وچگونه نگهداری اون رو گذاشتم توی کانالم توی یوتیوب به اسم Layla A

علاوه بر ژل آلوئه ورا آموزش درست کردن مواد آرایشی رو هم توی کانالم گذاشتم مثل کرم شب وروز .کرم جوانساز.کرم ضدپیری وضد چروک.کرم لیفتینگ.پاک کننده آرایش..پرایمر.انواع تونر وانواع سرم.هم طبیعی وهم کم هزینه هستن

https://youtu.be/t4NPWSgiJKQ

اینم لینک درآوردن ژل آلورا وخواص ونگهداری اون

اگه ویدیو رو دوست داشتین حتما لایک کنید

ونظراتتونو برای من کامنت کنید.

واگه دوست داشتین عضو کانالم بشین کانال رو سابسکرایب کنید

وبرای دیدن ویدئو های جدید زنگوله کنار سابسکرایب رو هم بزنید