2703
2553

پسرم چند تا لکه داشت که چندتا دکتر تشحیص پیسی دادن.بهم یه حکیم هندی توی شیراز معرفی کردن الان ۸ روزه که دارم داروهاشو برای پسرم استفاده میکنم همه میگن لکه ها کمرنگ شدن خودمم توی لکه هاش دیدم که به اندازه ی یه خال رنگ پوستش شده.دعا کنید برای پسرم.حکیم گفت حتما جواب میده.خواستم بگم امتحان کنن اونایی که پیسی دارن یا به اطرافیان که پیسی دارن معرفی کنن.خود حکیم دید نگرانم چند تا عکس از مراجعانش رو قبل و بعد استفاده نشون داد خیلی عوض شده بودن و خوب شده بودن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیسی چیه

لکه های سفید روی بدن. رنگش از پوست روشن تره.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2720

سلام میشه بگید چه دارویی بود وادرس اون حکیم کجاست ؟  پسر یکی از بستگان ما داره گفتن باید تا هجدهسالگی صبر کنید بعد برات یه تزریق انجام نیدیم تا پوستت یک رنگ بشه شاید به دردشون بخوره

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

عزیزم میتونی آدرسشو برا من بفرستی؟ دختر هفت ماهه ی من عروسک معصومم صورتش لک زده دارم دیوونه میشم فقط امیدم به خداست میترسم پیسی باشه اول یه لک سفید که دورش قرمز بود زد رو چونش بعد یه هفته حس میکنم کل صورتش دورنگ شده ولی فقط خودم متوجش میشپم اینقد گریه کردم شوهرم عصبانی شد گفت الکی میخوای عیب رو بچه بزاری من که چیزی نمیبینم ولی من حسش میکنم همش گریه میکنم دخترم عروسکه بخدا

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2714
عزیزم میتونی آدرسشو برا من بفرستی؟ دختر هفت ماهه ی من عروسک معصومم صورتش لک زده دارم دیوونه میشم فقط ...

سلام عزیزم منم مثل تو حساس بودم ولی حساس نباش اگه اولش دورش قرمز بوده پیسی نیست تازه من الان خودمم حدس میزنم واسه پسر خودمم پیسی نیست مامان دوستم و خواهرم و مامان خودم گفتن بچه هاشون همینحوری بودن ک صورتشون پر لکه سفید بوده و مال افتاب و خشکی بوده و تا ده دوازده  سالگی رفته.اسم این حکیم هندی چونومیا هست نوی شیراز

عزیزم میتونی آدرسشو برا من بفرستی؟ دختر هفت ماهه ی من عروسک معصومم صورتش لک زده دارم دیوونه میشم فقط ...

تازه الان دیگه پیسی درمان داره تو مرکز رویان سلول درمانی میکنن خوب میشه اصلا نگران نباش خدا رو شکر که سالمن بخدا این لکه ها بیماری محسوب نمیشه

عزیزم تو رو خدا کمکم کن،پسرت درمان شد؟اخه برا پسر من هم تشخیص پیسی دادن ،دارم روانی میشم

سلام عزیزم اصلا نگران نباش.مال پسر من الحمدالله درمان شد الان فقط چند تا لک خیلی خیلی محو و کمرنگ مونده.

عزیزم تو رو خدا کمکم کن،پسرت درمان شد؟اخه برا پسر من هم تشخیص پیسی دادن ،دارم روانی میشم

من فقط از داروی عطاری که داد و یه روغن استفاده کردم.دارو رو که بهم داد گفت شب به اندازه یه قاشق بریز  تو یه ظرف سفالی بدون لعاب بعد صبح از صافی رد کن با یه قاشق عسل قاطی کن بده بخوره.بعد صبح هم این کارو انجام بده و وقتی شب شد بده بخوره.تا سه ماه روزی دو بار البته ده بیست روز اخر روزی یکبار میدادمش و از روز چهلم بود که خیلی کمرنگ شد و الانم محوه.البته عطاره رفته هند و دارو هم تموم شده منتظرم برگرده و دوباره دارو رو بگیرم و شروع کنم

2706