2737
2734
عنوان

ترس کودک سه ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 7853 بازدید | 39 پست
یه دارویی هست نمیدونم دقیقا چی یادم نیست... اگر توی بچگی به خاطر سرماخوردگی بچه بهش داده بشه،فوبیای ...

کنجکاو شدم بدونم‌چیه

آخه منم با ۲۶ سال سن از حشرات میترسم 😣😣😣😣😣

حتی مگس و پشه 😭😭😭

(    )
اوخی 😄😄😄😄😄 همه بچه ها همینن پسر منم‌ جدیدا از سگ ترسیده . یعنی سگ‌ میببنه دستشو میذاره رو چشم ...

عزیززززم. 

امروز یه کارتونی نشون میداد که روباهه خروس رو گرفته بود با دستاش چشماشو بسته بود میگفت کانال رو عوض کنید من میترسم گریه م میکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنجکاو شدم بدونم‌چیه آخه منم با ۲۶ سال سن از حشرات میترسم 😣😣😣😣😣 حتی مگس و پشه 😭😭😭

یادم نیس اصلاً اسم داروش چی بود. ولی جالب بود.نوشته بود بچه هایی که در سن پایین تب و لرز هم می کنن این فوبیا رو میگیرن در بزرگ سالی...

من هم یکی ازونا 😁

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم
2728

عزیزم من خودم از سوسک و مارمولک میترسم تا می دیدم جیغ می کشیدم و فرار پسر منم سه سالشه دقیقا رفتار من رو تکرار میکرد ب خاطرپسرم  سوسک که می دیدم می گفت وای خاله سوسکه اومده کلی خودمو خوشحال نشون میدادم 😣ی دمپایی میزاشتم روش تا شوهرم بیاد 😁کم کم ترس پسرم ریخت چند روز پیش جسد سوسکه رو گذاشته بود تو خاک انداز دنبالم از این اتاق ب اون اتاق منم ظاهرا خوشحال😣😂شما هم خودتون سعی کنین با حشرات دوست شین حذف بزنین ان شالا جواب میده

خداجون دلم قرصه که هستی ...
از سوسک و مارمولک فقط

عزیزم میگند بچه ها ترس از خودمون یاد میگرندمن از حیوا نات میترسم شدید بچه می ترسه البته نه بشدت بچه شما ببریند مشاور تخصصی کمکش کنند ترس برادر مرگ بچگی ترس خیلی تجربه کردم شبها از ترس خوابم نمی برد😓

عزیزم من خودم از سوسک و مارمولک میترسم تا می دیدم جیغ می کشیدم و فرار پسر منم سه سالشه دقیقا رفتار م ...

وااااای چه عذابی کشیدی  😂😂😂

یعنی منم میتونم بر ترسم غلبه کنم.  😀

عزیزم میگند بچه ها ترس از خودمون یاد میگرندمن از حیوا نات میترسم شدید بچه می ترسه البته نه بشدت بچه ...

اره واقعا همینطوره از جیغ و ترس اطرافیان یاد گرفته میدونم. 

2738

درود بر شما ،ترس در کودکان طبیعی ست ،حتما ترسونده شده قبلا،خرافه گرایی نکنید عزیز،حتما ی راه جلوگیری هست واسه ترس ،از سوسک و حشرات براش قصه بگید که قهرمان قصه حشره باشه ،اگر ی مدت بعد جواب نگرفتید به مشاور کودک مراجعه کنید،قبل از اینه ترسش روی روابط اجتماعی تاثیر بد بزاره،موفق باشید

به نظرم یه راه حل های بی خطری  رو می شه امتحان کرد یا بعضی وقتا اصلا صبر کرد. مشاوره گرفتنم برای زمانایی که مسیله ادامه داره خیلی خوبه. اگه خواستی ببری مرکز مشاوره ببر چیمگان. کارشون خوبه. شمارشم 22367012