2733
2734
عنوان

🌸نکات طلایی خانه داری🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 484537 بازدید | 2835 پست
میشه بگید میوه ها و خیار گوجه و ... با چی میزارید تو یخچال با نایلون ک شلخته میشه بدون نایلونم خراب

عزیزم بشوربزارتوقابلمه رویی یاهمون روحی بعدبذارتویخچال خراب نمیشه دیگه

تحمل نداره نباشی دلی ک توتنهاخداشی

۱٫ پوست لیموترش؛ خوشبوکننده طبیعی

خیلی از ما روزانه از اسپری های خوشبوکننده برای منزل استفاده می کنیم، غافل از اینکه این محصولات حاوی ترکیبات مضر شیمیایی هستند که سلامتی را با صدمات جدی مواجه می سازند. اما بوی طبیعی پوست لیموترش برای خوشبو کردن نقاط بد بو و خوشبو کردن منزل فوق العاده است، بدون اینکه به سلامتی ما لطمه ای بزند.

مواد لازم

پوست لیموترش رنده شده ۲ عدد – آب نیم لیتر – رزماری (تازه) ۳ شاخه – عصاره وانیل ۱ قاشق مرباخوری معادل ۵ میلی لیتر

چه باید کرد؟

پوست رنده شده دو عدد لیموترش را داخل نیم لیتر آب بریزید و اجازه دهید به همراه رزماری و وانیل بجوشد. سپس بگذارید چند ساعت بماند. در نهایت محلول را داخل اسپری های پلاستیکی بریزید و در مناطقی که می خواهید اسپری کنید. با این کار هم به محیط زیست آسیبی نمی زنید و هم اینکه بدن تان در معرض ترکیبات شیمیایی قرار نمی گیرد.

کاربر قدیمی نی نی سایتم..مری بوسا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه راهکار خوبی حتما امتحان میکنم منم پوست لیمو رو رنده میکنم خشک میکنم میریزم توی ترشی خوشمزه میش ...

پوست لیمو ترش رو خشک کنید (پودر نه) دمش کنید و توی قوری شاخه نبات بریزید بسیار عالیه

مهمون های من خیلی خوششون اومد

انگار زعفرونه

بسیار خوش عطر

Eft
2731

بچه هاازگل سانسوریاهم توخونتون بزاریدهم انرژی مثبت می ده هم زینته ومهمتراینکه هوای خونه روتصفیه می کنه

اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<
2738
سلام میشه درمورد امضات توضیح بدی؟ مرسی

سلام عزیزم در مورد قانون جذبه و فکر کردن به خیلی چیزها 

به هر چی که فکر کنی برات اتفاق می افته بهتره که مثبت فکر کنی 

تو خیالت.  تو بیداری . تو هر چی زوم شی همون میشه  

خواسته هاتو یاداشت کن . آرزو هاتو بنویس و بهشون فکر کن زیاد هم فکر کن  حتما رخ میده

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
هر سری لباساتو. ک میریزی تو. ماشین توی جای پودر وقتی پودر ریختی ی قاشق جوش شیرین یه قاشق نمک بریز ه ...

جدا تاثیر داره؟

حتما امتحان میکنم

ممنون از راهنماییتون🌷

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
[QUOTE=64709854]چه مارکی خوبه؟؟  من گلرنگ دارم مارکای ایرانی فک نکنم تفاوت فاحشی با هم داش ...

ممنووون

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
سرویس پلاستیکای حموم من خراب شدن مثلا تازن ولی سفید سفید شدن سطل و تشت و صتدلی همه چی شوره های سفیدن ...

فک کنم از آب باشه منم  سرویسم رنگش یکم تیره است سریع لک میشه اگه هفته ای ی بار با شیشه پاک کن تمیز کنی براق میشن

میشه برای خاله شدنم یه صلوات بفرستین
2706