2733
2734
عنوان

🌸نکات طلایی خانه داری🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 484525 بازدید | 2835 پست
چجوری خشک میکنی میشه توضیح بدی من دارم از اول تایپک و میخونم کلی چیز یاد گرفتم مرسی    

خرد میکنم میزارم زیر افتاب مستقیم

وقتی کامل خشک شد اسیاب میکنم و میریزم تو ظرف

خیلی خوبه و غذا ها رو بهتر میکنه

چشم از پنجره بردار..‌.منجی در آینه است☇☇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر جون من لیموترش ۲کیسه گرفتم واسه اب گیری..بعد ب نظرت از پوستش میشه استفاده هایی کرد‌؟؟واسه ای ...

اتفاقا یکی از بچه ها اینجا گفت تو کیسه ی جاروش پود لیمو میریزه و خوبه

اره چرا نشه

چشم از پنجره بردار..‌.منجی در آینه است☇☇
2731
خانوما مبلام کرمیه رنگش کدر شده باچی تمیزشون کنم؟؟؟شامپو فرش زدم زیاد اثر نداشت

منم دقیقامشکل شماروداشتم هرکاری کردم تمیزنشدتااینکه تایدسافتلن روریختم رواسکاچ نم دارالبته خیس نباشه یه کم نم دارش کن ووقتی تایدروریختی روش دیگه نکش ب هم همینجوری تایدروخشک بکش رومبل مثل روزاولش میشه برامن ک تمیزتمیزشد

تحمل نداره نباشی دلی ک توتنهاخداشی
جای چسب روی چی مونده جاش؟

من برا جای چسب از سس مایونز استفاده کردم عالی بود 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2738
اهان سرکه میزنی ... قرص پنیر وسرکه فرقی نداره برا خوشمزگیش؟ شیر بز کجا‌میفروشن ببخشید  مگه هرج ...

اره، فک کنم قرص خوشمزه تره اما من تا حالا درس نکردم .. اینجا که ما هستیم خیلی کم هس عزیزم معمولا تو روستاها پیدا میشه

انسانم آرزوست  
ببخشید متوجه نشدم به هر ۴ کیلو پنیر چی میرنی  همه دستوراتت مثل من بود برااولین بار پنیر درست ک ...

عزیزم لیقوان اسم یک روستاست گوساله هااز علفهایی تغذیه می کنن که روغنی هستن وشیردارکه که فقط تواون روستارویش پیدامی کنن برای همین خوشمزست شمام از شیرلیقوان پنیردرست کنین همون مزه رومی ده منم نمی دونستم اینوتوبیمارستان یکی از اهالی اونجابهم گفت

اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<

منم برای تمیز کاری اسپری روتوش سرکه وجوش شیرین وچندقطره هم عطرمی زنم باهاش هم جاروتمیز می کنم هم خیلی تمیزمی شه هم اینکه رایحه خوشی همه جامی پیچه

اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<
2706