2737
2734
یک خانوم مشاور تعریف میکرد یک زنه رفت مشاوره یک شخصی گفته شوهرم زن صیغه میکنه چکار کنم؟اونم گفته خلا ...

مشاوره باید به سر خودش میومد تا بفهمه مزش چیه،خیانت رانمیشه تحمل کرد حلال یا حروم همینطور که زن متعهد میشه مردم متعهد میشه هردو پای سند ازدواج راامضا می کنند ولی نمیدونم چرا مردا امضا رافراموش می کنند وروابط بدون امضا وخارج از برنامه براشون مهمتره

دست بر شانه خدا بنداز تا قصه عشق را چنان بخواند که نه از دوزخ ترسان باشی ونه از بهشتش به رقص درآیی،عشق یعنی انسان بودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمهایی که دو دلین در مورد طلاق لفا خواهشا به خاطر این چند موردی که مثل این خانم براشون ازدواج بهتر پیش اومده نرین جدا بشین!

در اکثر مواقع اوضاع بعدش بدتر میشه به هوای مورد بهتر خونه خودتون رو خراب نکنید بچتون رو بچه طلاق نکنید

2731

دقیقا دخترعمه منم بعد طلاقش بایه پسرمجردکه خیلی خیلی ازشوهرقبلیش سره ازدواج کرد. کلی طلابراش گرفت. ازدواج اول‌ش ماه عسلی بوداما برای ازدواج دومش توبهترین تالاربهترین جشن ممکن گرفت😐

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 

البته دخترعموجداشدبایه بچه دوباره بایه پسرازدواج کرد. اماشوهرم دیده خودش ودختر هرروز کتک میزنه خیلی بدبخت شده. توروخدابرای آرامش زندگیش صلوات بفرستین

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 

خواهرشوهر منم شوهرش تعریفی نداشت طلاق گرفت بعد با یک مرد 42ساله مجرد و کارخونه دار ازدواج کرد که از قضا خودشم از قبل طلاقش اونجا کار میکرد الان داره کیف دنیا رو میکنه😐

البته اینم بگم که خواهرشوهرم یه پسر 11ساله هم داره

2738
چجوری باید مردی که خیانت کرده رو مجازات کرد؟میشه کمکم کنی؟؟؟چون من خیانتشو دیدم اما هنوز به روش نیاو ...

ولی به نظرمن باید بهش بگی البته نه الان چون زیرش میزنه وقتی بهش بگو که مچشو گرفتی

I am a queen because I have a cute mad king
اصلا با حرفاتون موافق نیستم. از واقعیت اکثریت جامعه خیلی ب دوره. اینایی ک شما مثال میزنین واقعا خوش ...

به نظر من الان فرق زیادی نداره والا دور وبرم هرچی زن دیدم طلاق گرفته ازدواج کرده ولی دختر که تا سن بالا ازدواج نکرده زیاد دیدم 

من مشاهدات خودم میگم:)))

خب از کجا معلوم اونیم ک مطلقه هست قبل ازدواج اولش و بعد طلاقش با هزار نفر نبوده باشه اخه این دیگ چه ...

وا دخترخاله من که هم مهریه داشت وهم جشن عروسی وهمه چی 

فقط جهازش آماده 

خونه وجشن عروسی و....مال داماد بود

2706