2703
2553

واقعا برایم عجیبه بعضی خانومها بعد خیانت زندگی میکنند 

والا دخترخاله من با یک بچه طلاق گرفت به خاطر خیانت شوهرش جداشد وبعد یک مدت با یک پسر مجرد خیلیییییی بهتر از شوهر سابقش ازدواج کرد پسره هم برایش میمیره

نمی خوام بگم برای همه همینه ولی ترس از تنهاشدن نباد باعث سهل انگاری بشه جواب عکس داره به نظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

به سلامتی

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

خداشانس بده اینجاس ک میگن خداونداگرببنددزحکمت دری بگشایدزرحمت هزاران دردیگری قوربون بزرگیش برم ک واقعابزرگ ومهربان ورحیمه😢😢

میشه مهون دلاتون یه صلوات خیلی نیازمندخدامم توروخداقسم😭
2706