742
44

واقعا برایم عجیبه بعضی خانومها بعد خیانت زندگی میکنند 

والا دخترخاله من با یک بچه طلاق گرفت به خاطر خیانت شوهرش جداشد وبعد یک مدت با یک پسر مجرد خیلیییییی بهتر از شوهر سابقش ازدواج کرد پسره هم برایش میمیره

نمی خوام بگم برای همه همینه ولی ترس از تنهاشدن نباد باعث سهل انگاری بشه جواب عکس داره به نظرم

خب تا اخر عمرش که نمیتونه بشینه غصه بخوره عزیزم خدا رو شکر همسر فعلیش خوبه

با باباهاتون میرید پارتی مختلط؟؟؟؟؟                         من بابام بفهمه موجودی به اسم پسر رو کره زمینه از وسط نصفم میکنه😂😅😈😜
700
715

خداشانس بده اینجاس ک میگن خداونداگرببنددزحکمت دری بگشایدزرحمت هزاران دردیگری قوربون بزرگیش برم ک واقعابزرگ ومهربان ورحیمه😢😢

الهی خداااجونم امیداول واخرم تویی دستام وبگیرقوربونت بشم
694

دخترعمو منم بعد از ده سال زندگی جداشد،،شوهرش بایک دختر مجرررد و خودشم با یک پسر مجرررد سریعا نامزدو بعد ازدواج کردند،،ی دختر خاله دیگمم طلاق گرفت با یک پسر مجرد ازدواج کرد

اگه من احتمال بدم که خوشبخت ميشم دراينده يه لحظه هم درنگ نميکردم البته از نظر خيانت نميگم چون خوشم نمياد ازش

کودکي ام را دوست داشتم...روزهايي که بجاي دلم سر زانوهايم زخمي بود.....

یک خانوم مشاور تعریف میکرد یک زنه رفت مشاوره یک شخصی گفته شوهرم زن صیغه میکنه چکار کنم؟اونم گفته خلاف شرع که نکرده برو به خودت برس ومحبت کن خوب میشه 

هیچی مرده با خودش گفت چه خوب خیانت کردم زنم هم بهتر شده پس بازهم عیب نداره و....

دمش گرم. ایشالا منم یه پسر نامبر وار تور کنم چش عالمو کور کنم😂 تلافی گذشته در بیاد

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
737