2726
عنوان

بدترین غذایی که تومهمونی خوردیدچیبود؟عکس العملتون چی بود؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 110767 بازدید | 1326 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار خواهرشوهرم یه خورشتی درس کرده بود معلوم نبود کرفسه یا قرمه سبزی  خیلی تلخ بود. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
بیخیالم نسبت به غذا و ضمن اینکه اشپزیم به قدری افتضاحه غذای بقیه بنظرم خیلی خوشمزه است 😁
 « فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728

کلم پلو 😢 جغور بغور

هر دوش دیگه نگم برات

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

اکثرا بدترین غذاهارو. خونه مادر شوهر میخورم.مثلا برنجش خشکو نپخته میشه.😷مرغش خام و بیمزه.لپه های خورشتش  خام میمونه.استاد خراب کردن مواد اولیه غذاست.

اما از حق نگذریم ابگوشتاش خوشمزه میشه  چون گوشت زیاد میریزه اونم اینقدر ابشو کم در میاره که به چند نفرمون نمیرسه ابش فقط گوشتش میخوریم😟

وقت ورود در حرم تو هوایی ام ❤️وقت خروج تازه زمینگیر میشوم  ❤️ یا حسین❤️                  اَلٔسَلام عَلَیٔکَ  یا اَباعَبدالله

رفته بودیم خونه عموم، زن عموم ی غذای مزخرف پخته بود.بی نمک بی طعم.   مرغ پخته بود.اونم قسمتای بیخود مرغ رو گذاشته بود. مثل گردن و بال. حتی ی رون نذاشته بود. خیلی بی  احترامی بود این کارش. حالا همون مرغارو گذاشته بود رو برنج اورده بود سر سفره.

تا اومدم برنج رو بکشم از داخلش ی حشره کوچیک پرواز کرد.ازون حشره ها که روی سطل آشغال پرواز میکنن.

منم گفتم ااه این چی بود. خلاصه خواستم همون غذا رو بکوبم توی صورتش. 

چون میدونستم برا تلافی این کوفت رو پخته بود. 

ی ماهی بی نمک هم کنارش سرخ کرده بود ک اونم بی طعم.

یخنی چیه

ابگوشته اما قرمز نیست .رنگش سفیده.اکثرا تو مراسما یا روضه ها یخنی میدن.

وقت ورود در حرم تو هوایی ام ❤️وقت خروج تازه زمینگیر میشوم  ❤️ یا حسین❤️                  اَلٔسَلام عَلَیٔکَ  یا اَباعَبدالله
2706