975
648

من خودم اول بگم

خونه عموی شوهرم ماهی خوردیم ماهیش اصلانپخته بود منم واسه اینکه زشت نشه برنج خوردم وماست بنده خداهی اسرارمیکردتوروخدابخورید!!!خب چی بگم هاااااااان!!!!!!؟؟؟😑😑😑

کله پاچه 

گفتم دستتون درد نکنه تا تهشم مرامی خوردم 😭

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

یخنی خونه خواهرشوهرم، خیلی بد مزه بود ، مونده بودم برنجمو چ مدلی خالی تموم کنم ، هی هم می‌گفت من اشپزیم تکه 😐

من فقط نظرمو میگم، اگه مخالفی ریپلای نکن، جواب نمیدم ضایع میشی😜حوصله ندارم قانعت کنم به جهنم حرف خودتو بزن😂😒
1037

دوهفتع پیش برا اولین بار قلیه ماهی خوردم ک ایکاش نمیخوردم

عکس العملی نداشتم هعی تعریف میکردم

اما خدا شاهده معدرت میخام تا گلوم انگار قاشق اخر رو اوردم بالا و با قدرت هرچه تمام تر قورت دادم

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
لوبیا پلو😣 انقدر شفته شده بود میتونستی باهاش توپ درست کنی فوتبال بازی کنی ینی یه چیزی میگم یه چ ...

من رو لوبیا پلو حساسم الان غیرتی شدم😥😢

طُلوعِ صادِقِ عُصیانِ مَن، بیداری ام باش✌💚
978

لازانیا بود گوشتش بو گند میداد 

با افتخار مـــــــن 😜😜 یــک 😏دختر😏  اوتاکو😜 شـــیطووونمممم ...                                (از طنعه ی جاهلان نخواهم ترسید .....برخنده این زمانه خواهم خندید ....من بر سر عشق پاک خود خواهم ماند تا کور شود هر آنکه نتواند دید........)                                                **من یک دختر کیپاپرم و آرمی هستم😍😍به کیپاپر بودنم افتخار میکنم**درضمن به قانون جـــــذب هم ایمان دارم **راستـــــــی یادم رفت بگم که کلی هدف تو زندگیم دارم قراره حتما بهشون برسم یعنی بایــــــــــــد بهشون برسم** دوستــــــان گلم یادتـون نره که انســــــــان اشرف مخلوقاته و چون از روح خدا هست به هر چی بخواد میرسه  و اینم یادتون باشه چون ما فرزندان خداوند هستیم میراث اصلیمون توانگر بودن و ثروتمد بودنه پس ما خیلی قدرتمندیم و اگه هدف داشته باشیم هیــــــــــچ کسی نمیتونه جلومون رو بگیره هیچ کــــــــــس😉😉😉😉درضمن اینارو از خودم نگفتم کاترین پاندر گفته **      
959

قورمه سبزی خونه عمم 😟افتضاح بود

بعد اخرش فهمیدیم شوهرش درست کرده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان ممنون میشم برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین  الهم صل علی محمد و آل محمد  
1021