2737
2734

تروخدابیاید باشوهرم ازدیشب دعوامون شد باز ظهرشدیدشد تواتوبان خودمو انداختم وسطه ماشینا ماشینش و دادرفتم تاالان توخیابونام زنگ زدم مامانشم فحش دادم داستان داره 

الان باداداشش و مامانم دارن همه جارو دنبالم میگردن من باخواهرم.الان زنگ زدم مامور بیاد صورت جلسه کنه بگم ی ساعت پیش منوزده؟

مریضم همش اجیا یه صلوات مهمونم کنیدمرسی😘امام حسین من خیلی بدبختم توروبه جانه مادرت کمکم کن.قسمت دادما.مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا این کارو کردی اگه قطع نخاع میشدی کی جواب میداد 

به خودت رحم کن 

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .
2731

الان میگه پیدات کنم میکشمت منم ی چاقو گنده الان جورکردم بااسپری فلفل توکیفم

مریضم همش اجیا یه صلوات مهمونم کنیدمرسی😘امام حسین من خیلی بدبختم توروبه جانه مادرت کمکم کن.قسمت دادما.مرسی

میتونه شماره ماشینو بده مامور جلومو بگیرن؟

چرا این کارو کردی اگه قطع نخاع میشدی کی جواب میداد  به خودت رحم کن

فکر کنم اشتباه متوجه شدی

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2738
فکر کنم اشتباه متوجه شدی

ن خودمو ۵بار انداختم تواتوبان یعنی ماشینا که میومدن من برعکس خلاف جهتشون رفتم تواتوبان

ب مامور بگم ی ساعت پیش منو زد کمک بابا بقیه مساعل و ول کنید شوهرم روانیه

ببخشید تو رو خدا اینو میگم،ولی تا چند وقت پیش هرکی میخواست پربازدید بشه یا گیس مادرشوهرشو میکشید یا مادر شوهرش گیس ایشونو

اما حالا چند وقته نزدیک ۱۲ شب نی نی سایتیا کتک کاری کردن و تو خیابونن

البته استارتر شاید شما راست بگی ،اما تاپیک این مدلی زیااااد شده

2706