2733
2734
عنوان

ادب

110 بازدید | 11 پست

فحاشی و توهین در فضای مجازی خیلی زیاده. بعضی ها وظیفه خودشون میدونند کم نگذارید.  اون روز یکی در اینستاگرام بهم گفت یعنی چی آنقدر میگی ادب. آدم های بی ادب لزوما بد نیستند. خودت را اصلاح کن.

اگر بی ادبی بد نیست پس چی بده؟؟؟؟

آن فرد دیوانه بود شما خودش را ناراحت نکن

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنونم

خواهش میکنم

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍
امروز یکیشون می گفت شاها که به خدا اعتقاد دارید همه تون حیوونید

هر کس ب اندازه شخصیت و تفکرش

صحبت می کنه !!!

انتظاری هم نیست واقعا ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
امروز یکیشون می گفت شاها که به خدا اعتقاد دارید همه تون حیوونید

واقعا بی فرهنگ و بی ادب همه جا هست اما نمیدونم چرا تو کشور ما بیشتر خودنمایی میکنه😕چند روز پیش یه زنی رو دیدم تو اتوبوس سر یه خانم دیگه داد میزد تو اندازه مامان من سن داری خجالت نمیکنی منو هل میدی با این سنت؟ من بچه تو شکممه اگه یه مو از سرش کم بشه پدرتو در میارم بیچاره زنه هم هیچی نمیگفت  کاملا هم مشخص بود با فرهنگه ضمنا من خودمم اونجا  بودم و دیدم خود زنه داشت همه رو هل میداد😕

There is a big black sky over my town  
واقعا بی فرهنگ و بی ادب همه جا هست اما نمیدونم چرا تو کشور ما بیشتر خودنمایی میکنه😕چند روز پیش یه ز ...

وقتی صداش ون بالا می برند فکر می کنند ابهت دارند

وقتی فحاشی می کنند فکر می کنند به حق هستند و حاضر جواب

وقتی دیگران ازشون می ترسن فکر می کنند قوی هستند