2726
عنوان

شوهرمو انداختم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 5862 بازدید | 206 پست
امروز اومد همه اینارو بهش گفتم ولی لعنتی اینقدرهوا گرمه وادمای اینجا گرگن خودمم دیگه میترسم ولی اگه ...

همه جا همین جوریه، ایشالا به زودی نی نی دار بشین!

البته مردها هم بنده خداها حق دارن خودشون بیشتر تو کار و جامعه هستن اینقدر موارد بد و اذیت و آزار و سو استفاده از زن هارو به چشم دیدن نمیخوان اون اتفاقات واسه عزیزای خودشون هم.بیافته ولی خب شماهم حق داری بالاخره باید یجوری این مسئله درست بشه دیگه نمیشه که  اینجوری پیش بره حالا با کلاس رفتن با سرکار رفتن با کار تو خونه با بچه دار شدن همینجوری که شما ایشون رو درک میکنی و میبینی داره زحمت میکشه به هرحال ایشون هم باید ی فکری به هرحال تنهایی شما بکنه!

ایشالا همه چی درست میشه 

ولی این دفعه شما که تا اینجا رو اومدی و هم صحبت کردی هم دعوا و کتک کاری رو تحمل کردی با نرمش و آرامش پای حرفت بمون!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه جا همین جوریه، ایشالا به زودی نی نی دار بشین! البته مردها هم بنده خداها حق دارن خودشون بیشتر تو ...

ممنون انشالله اره اگه دیربیاد باز زنگ میزنم به باباش

ممنون انشالله اره اگه دیربیاد باز زنگ میزنم به باباش

خواهش میکنم

هرجور خودت صلاح میدونی ولی به نظر من نکن اینکارو بین خودتون حلش کنید کسی متوجه نشه مردها خیلی بدشون میاد مشکلات خونه رو کسی دیگه بدونه

بعدشم ممکن مشکل شما حل بشه شایدم حل نشه و شوهرت بدتر لج کنه از اینکه به پدرش گفتی چون بهش برمیخوره ولی دید پدر ایشون یا هرکسی دیگه ای به زندگی شما این میشه که مشکل دارین باهم و کم کم زمینه دخالت فراهم میشه ممکن پدر ایشون به کسای دیگه هم بگه

2728
خداازدهنت بشنوه من اگه بچه دارشم بیشترمشکلاتم حل میشه خدا بچه شمارو هم حفظ کنه براتون

انشالله بزودی نی نی دار میشی فقط استرس کم کن 

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
خواهش میکنم هرجور خودت صلاح میدونی ولی به نظر من نکن اینکارو بین خودتون حلش کنید کسی متوجه نشه مرده ...

انشالله که خودش متوجه اشتباهش بشه مرسی از وقتی که گذاشتی عزیزم

سعیمو میکنم ولی باز میاد سراغم

سعی کن حتما یه سرگرمی داشته باشی اگر بارداری پر استرسی داشته باشی اونوقت خدا نکرده بچت مثل بچه من دل دردی و رفلاکسی میشه ... که خدا میدونه چه بسر آدم میاد😯

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد...