2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من به جای جمع کردن طلا و سکه همون کسب و کار رو راه بنداز

من باشم میرم چرخ خیاطی خوب می خرم و کلاس خیاطی میرم

هنوزم میشه خیلی کارا کرد. به خصوص کاراهای خونگی

ویدیوهای آموزش قلاب بافی  گفتن حذف کنم لینکو   
به نظر من به جای جمع کردن طلا و سکه همون کسب و کار رو راه بنداز من باشم میرم چرخ خیاطی خوب می خرم و ...

خب من تخصصم چیزی دیگست ولی خب نمیشه که باهاش کسب و کار زد یعنی میشه ها سرمایه ۲۰۰  ۳۰۰ میلیونی میخواد

2738
سلام چرا نمیشه.خیلی راحت هم میشه

من ۱۴۰ تومن پول نقد دارم

به نظرتون کجا سرمایه گذاری کنم؟

تو بانک باشه با سود ۲۰ درصد ممکنه بعد برگشت تحریم ها پولم بی ارزش شه؟

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
خب من تخصصم چیزی دیگست ولی خب نمیشه که باهاش کسب و کار زد یعنی میشه ها سرمایه ۲۰۰  ۳۰۰ میلیونی ...

تخصصتون چیه؟

من در مورد خوم مثال زدم. ولی در مجموع اغلب کارای خونگی رو میشه با سرمایه کم راه انداخت. چون بیشتر سرمایه آدم صرف تهیه جا و مکان میشه. مگر کارهایی که تجهیزات گرون نیاز داره. مثلا قنادی

ویدیوهای آموزش قلاب بافی  گفتن حذف کنم لینکو   
تخصصتون چیه؟ من در مورد خوم مثال زدم. ولی در مجموع اغلب کارای خونگی رو میشه با سرمایه کم راه انداخت ...

من مربی چندتا رشته ورزشیم

اینکه کسب و کار راه بندازم اینه که بخوام باشگاه بزنم که اونم سرمایه خیلی زیاد میخواد

2706