2737
2734
عنوان

گیسوام.خاطرات زایمان+عکس هانا💖

| مشاهده متن کامل بحث + 17562 بازدید | 486 پست
اخه من کلی خاطره زایمان خوندم اینجا خیلیا جیغو داد کردن بخاطر معاینه. خیلی میترسم که نتونم زایمان را ...

نترس ..همه جیز بستگی به تو داره..من که بهم ثابت شد بعضیا الکی کولی بازی در میارن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
سلام مبارکه گیسو جان چقدر نازِ دخترت😍😍😍خدا حفظش کنه

فدات عشقم😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکالی نداره قدمش روی چشممون ببوسش  عشق منه خداروشکر سالمه

فدات بشم خدا آیه رو حفظ کنه🤗🤗

2728
ماشاالله به گل دخملمون خدا حفظش کنه قدمش خیر و پر برکت باشه زیر سایه ی پدر مادرر بزرگ بشه   &nb ...

قربونت گلمممم😍😍

مبارک باشه عزیزم ...خیلی شیرینی واقعا.. اونجاش ک ب خودم قول داده بودم کولی بازی در نیااااررممم😂

خخ فدات😆😆

سلام گیسوجون...خوبی؟؟هاناکوچولو خوبه؟؟؟ مبارکت باشه عزیزم...انشالله زیر سایه خدا و پدرمادرش باشه هم ...

فدات دوست مهربونم😍

2738
خوب دیگه بدو برو خونتون مامانت اینا خسته شدن    

میرم..بذار نافش بیفته

اخه من کلی خاطره زایمان خوندم اینجا خیلیا جیغو داد کردن بخاطر معاینه. خیلی میترسم که نتونم زایمان را ...

نه اصلا درد نداره...

فقط ی خرده خجالته و ترسه که باعث میشه سفت بگیری اونموقع درد داره...

من سه هفته پیش معاینه شدم ی کم سفت گرفته بودم دکتر گف اصلااا خجالت نکش ریلکس باش خودتو شل بگیر...اصن هییج دردی نداشتم

حلما جان؛دلبندم بند بند وجودت را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایت را دارد....تنت همیشه سلامت❤❤

سلامممم گیسوی عزیزم😍

باورم نمیشه زاییدی😂😆😭😭

یادته اخبار بارداریتو خودم نوشتم👇👇

انگار همین دیروز بودا  

البته واسه ما دیروز بود واسه تو ی عمر گذشت😆

مبارک باشه خدا حفظش کنه گل دخترتو

بوبوسش از طرف من😍

هی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن...  
نه اصلا درد نداره... فقط ی خرده خجالته و ترسه که باعث میشه سفت بگیری اونموقع درد داره... من سه هفت ...

لن شاالله شما هم بسلامتی زایمان کنی . من دکترم هنوز معاینم نکرده

همه رویاهات به حقیقت میپیونده صبـــر داشته باش  

ای جانم.گیسو الان تاپیکتو دیدم.مبارکه عزیزدلم چقد دخترنازت زیباس .زیر سایه پدرو مادر بزرگ شه ان شاالله...خوشحالم ک هردو سالم و سلامتین😍😚😄😘

تیکرتولدیکسالگی دخترنازم هلساجونمه😍😍😗😗❤💝
2706