2733
2734

سلام سه روزه زایمان کردم از روز دوم جای بخیه هام خیلی اذیت کنندس درد نداره ولی اذیتم نمیتونم بشینم . دیروز دست زدم انگاری متورم شده بود چیکارکنم زودتر خوب شه

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏

آدامس کوهی دود کن زخم رو زود خوب میکنه 

مرگ بر جهان شما نیز بگذرد/هم رونق زمان شما نیز بگذرد/آن کس که اسب داشت، غبارش فرونشست/باد سُم خران شما نیز بگذرد/در مملکت که غرش شیران گذشت و رفت/این عوعو ی سگان شما نیز بگذرد... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
وای من سزارین بودم خیلی اذیت کنندس اگه هفت روز شده برو بازش کن

طببعی بودم سه روزه زایمان کردم

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏

خب چیکار کنم زودتر خوب شه خیلی اذیتم خیلی😢 واسه قبلی اصلا اینطوری نبودم نفهمیدم اصلا بخیه خوردم. 

چرا متورم شده ؟ همونش اذیتم میکنه

خب نبایدبشینی

مگه نگفتن  بهت روبخیه هات نشین؟

باشامپوبچه بشورهردفعه ک میری دسشویی

با دستمال خشک کن۱دقیقه سشواربگیر روش

پدهم هر دفعه عوض شه 

کمپوت آناناستم ب راه باشه

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

من طبیعی بودم ..اینکارو کردم زود خوب شدم شما هم حتما انجام بده..توی آب ولرم ونمک وبتادین روزی سه بار هر دفعه نیم ساعت ..به هفته نمیرسه بخیه ها میریزه

برای شادی روح خواهرم یه صلوات مهمونم کنید
طبیعی

آناناس و پرتقال خوبه.

نور چراغ مطالعه و خشک نگه داشتن هم خوبه.

تو لگن آب و نمک و بتادین بشین.

پماد آلفا هم خوبه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

اگه التهاب داره ممکنه چرک کرده باشه ها باید بری معاینه بشه

علایم دیگه ای نداری؟ بوی بد؟ خارش ؟ تب نداری؟ 

من شنیدم تو‌دستشویی با بتادین رقیق شده بشوری بعد با سشوار خشک کنی خوبه شاید پماد هم باید بزنی 

2706